ناسا یاد ‘نقطه آبی کمرنگ” عکس زمین از فضا درست کردم 21 قرن قبل

در فوریه. 14, 1990, فضاپیمای ویجر 1 فضاپیما گرفته شده یکی از نمادین ترین عکس از فضا سن; به مناسبت لحظه 30th anniversary, ناسا دیجیتالی داستد کردن تصویر.

شناخته شده به عنوان “نقطه آبی کمرنگ” تصویر اصلی نشان داد که زمین به عنوان یک ذره کوچک در داخل یک گروه از روشنایی ناشی از نور خورشید قابل توجه این فضاپیما را ابزار. این عکس در نتیجه یک کمپین به رهبری دانشمند کارل ساگان برای متقاعد کردن ناسا به نوبه خود ویجر 1 در اطراف و گرفتن عکس از سیاره ای که در آن داستان آن آغاز شد. فقط 34 دقیقه بعد با توجه به ناسا فضاپیما دوربین تعطیل بنابراین این کاوشگر می تواند صرفه جویی در قدرت.

در طول همان تصویربرداری سکانس, ویجر 1 همچنین عکس پنج دیگر سیارات و خورشید در مجموع 60 تصاویری که ناسا با نام مستعار “خانواده پرتره از منظومه شمسی است.”

مرتبط با: ویجر در 40: 40 عکس از ناسا حماسه ‘تور’ ماموریت

برای سالگرد, Kevin Gill یک مهندس ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در کالیفرنیا و تصویربرداری پردازنده رو به این عکس یک نگاه جدید است. در این روند او ورودی از آب نبات هانسن و ویلیام Kosmann که هر دو کمک کرد طرح اصلی عکس.

“این نسخه به روز شده با استفاده از مدرن پردازش تصویر با نرم افزار و تکنیک های بازنگری شناخته شده ویجر نمایش در حالی که تلاش برای احترام به داده های اصلی و هدف از کسانی که برنامه ریزی شده تصاویر,” با توجه به ناسا در بیانیه ای.

تصویر 1 از 2

An artist's illustration showing where Voyager 1 and the planets were when the spacecraft took the iconic "Pale Blue Dot" image.

(اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech)

یک هنرمند تصویر نمایش که در آن ویجر 1 و سیارات بودند که این فضاپیما در زمان یاد “نقطه آبی کمرنگ” تصویر.

تصویر 2 از 2

The "Family Portrait of the Solar System" series of images taken by Voyager 1 before its camera shut down.

(اعتبار تصویر: ناسا/JPL)

“خانواده پرتره از منظومه شمسی” مجموعه ای از تصاویر گرفته شده توسط ویجر 1 قبل از دوربین خود را تعطیل.

عکس اصلی و تلفیقی از تصاویر گرفته شده با استفاده از سه رنگ مختلف فیلتر. در تصویر جدید کانال های آن شده اند rebalanced به تصویر نگاه واضح تر و پرتو نور خورشید در اطراف زمین تنظیم شد به نگاه سفید به عنوان نور خورشید به چشم ما.

این دوقلو ویجر پروب نیست تولید تصاویر در دهه; آنها نمی پرواز نزدیک به اندازه کافی به هر اشیاء به ارزش عکاسی. اما دو محترم فضاپیما هنوز رفتن قوی. هر دو باید عبور حباب است که نشانه میزان فضا شکل خورشید است. در حال حاضر ابزار خود را در حال گفتن دانشمندان در مورد فضای بین ستاره ای.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>