ناسا تجربی X-59 جت مافوق صوت می تواند ساخته شود تا پایان سال 2020

ناسا تجربی جدید مافوق صوت X-هواپیما در یک مسیر سریع به پرواز.

هواپیما رسما به نام X-59 QueSST در سال 2018 و اغلب به عنوان فقط X-59 بود greenlit برای مونتاژ نهایی در طول یک انتقادی بررسی طراحی در 2019. با این هواپیما ناسا با هدف ایجاد یک ultraquiet هنر و صنعت است که می تواند سفر خود را بر زمین سریع تر از سرعت صوت.

در سال 2020 لاکهید مارتین که ناسا سفارش برای ساخت این هواپیما قصد دارد به همسر هواپیما و به طور کامل به پایان ساختمان روند تا پایان سال یک نماینده شرکت گفت: Space.com. “آن را در حال حرکت بسیار سریع در کارگاه از نظر ساخت و تولید” این شرکت اعلام کرد.

مرتبط با: مافوق صوت! 10 سریع ترین هواپیما نظامی

این زیر یک سال از پیشرفت جدی به هواپیما بال های مونتاژ شده است در لاکهید مارتین مرداب با این نسخهها کار در پالم دیل, کالیفرنیا, و سیستم های نوآورانه برای هنر و صنعت در ادامه به توسعه است.

پس از “جفت گیری هواپیما و مونتاژ نهایی” این نماینده گفت: “ما را از بدنه به انجام برخی از اثبات تست و برخی دیگر از قطعات نصب شده و انجام برخی از آزمون اجرا می شود از سیستم و سپس آن را رول.”

هنگامی که هواپیما است که همه با هم آن را در اولین پرواز خود را در سال 2021 نماینده اضافه شده است.

اما یک هواپیما که سفر در سرعت های مافوق صوت و یا سریع تر از سرعت صوت بود واقعا آرام به اندازه کافی برای جلوگیری از ایجاد اختلال عمده? به گفته نماینده این تیم در پشت هواپیما است و اعتماد به نفس است که هنر و صنعت خواهد بود فوق سریع و ultraquiet.

“ما بسیار با اعتماد به نفس. انواع مدل سازی شبیه سازی و پیش بینی تراز بنابراین ما معتقدیم بر اساس این مدل ها و شبیه سازی های ما در اجرای آن است که دستیابی به آن کم رونق صدا هنگامی که آن را می رسد سرعت مافوق.”

برای اطمینان از این مورد است که هواپیما نه تنها به درستی کار می کند و می رسد این سرعت باور نکردنی اما همچنان آرام به اندازه کافی نمی تواند یک مزاحم اضافی تست را دنبال تکمیل این هواپیما در سال 2020 است.

به عنوان لاکهید مارتین نماینده توضیح داد: ساخت این هواپیما این است که واقعا فقط فاز 1 از کل پروژه است. با فاز 2 بیشتر تست گواهینامه و آکوستیک (یا صدا) اعتبار رخ خواهد داد. پس از آن در مرحله سوم جامعه-پاسخ تست اطمینان حاصل شود که با کم رونق (آرام sonic boom) تظاهرات خواهد اعتبار چگونه پاسخ مردم به این هنر و صنعت پرواز سربار.

با توجه به بیانیه ناسادر جامعه پاسخ تست تیم را “پرواز X-plane بیش از را انتخاب کنید در ایالات متحده جوامع به جمع آوری داده ها در انسان در پاسخ به کم رونق پروازها و تحویل این مجموعه به ایالات متحده و بین المللی تنظیم کننده.”

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de