ناسا exoplanet-شکار تس تلسکوپ فضایی moonlights در مطالعه ستاره

به منظور مطالعه سیارات شما باید برای نگاه در ستارگانبنابراین شما ممکن است به عنوان به خوبی تجزیه و تحلیل آنچه شما می بینید.

اخترفیزیکدانان انجام می دهند که فقط با اطلاعات جمع آوری شده توسط ناسا Transiting Exoplanet Survey Satellite (تس). که فضاپیمای صرف یک سال و نیم خیره روشن در نزدیکی ستاره ها به دنبال blips در روشنایی است که می تواند آشکار جهان بیگانه است. اما این نرخهای نیز می تواند نشان دهنده انواع مختلف ستارگان سکسکه, که بدان معنی است که تس داده شده است همچنین گنجینه ای برای دانشمندان در حال مطالعه ستاره چگونه کار می کنند.

“واقعا تس به طور مخفیانه در تمام طول ستارهای فعالیت و ستارگان تنوع ماموریت” جیمز Davenport, یک ستاره شناس در دانشگاه واشنگتن گفت: در ماه گذشته در طول 235th نشست انجمن نجوم آمریکا برگزار شد در هونولولو.

مرتبط با: بزرگترین تلسکوپ خورشیدی تولید هرگز قبل دیده می شود تصویر از ستاره های ما

تس داده ها به شکل نور و منحنی ها و خطوط که هر آهنگ را روشنایی یک ستاره در طول زمان است. بسیار آرام و با هیچ ترانزیت سیارات را نگاه مانند یک بیشتر یا کمتر خط صاف — فعال تر از ستاره و یا بیشتر ترانزیت سیارات است که به صورت دوره ای بلوک نور آن بیشتر ناهموار نور منحنی.

“بسیاری از سرد wiggly چیز در اینجا” داونپورت گفت: از مجموعه ای از نور منحنی از سال اول تس مشاهدات.

برخی از کسانی که سرد wiggly چیزهایی که فرد ستاره. یک میزبان از ستارگان امکانات می تواند نور منحنی به عمل کردن. شراره غیر قابل پیش بینی هستند انفجار که باعث سنبله در یک ستاره نور منحنی. ستاره چرخش تا زمانی که یک تیره لکه های خورشیدی توسعهآن منحرف در سراسر چهره ستاره به عنوان دیده می شود تس باعث نور منحنی به صورت دوره ای شیب. که ریتم اجازه می دهد تا دانشمندان محاسبه چگونه به سرعت ستاره در حال چرخش است و شاید در آن سن.

دیگر نور منحنی نشان دهنده جفت ستاره است که چرخش در اطراف هر یک از دیگر. در صورتی که رقص اتفاق می افتد در یک زاویه مناسب نسبت به تس را جهت ساخت آن یک eclipsing binary فضاپیما می تواند اندازه گیری تفاوت در کل نور به عنوان آن را برای اولین بار می بیند دو ستاره و سپس یکی پس از آن هر دو دوباره.

که گفت: این رقص نگاه نامناسبی شبیه به تس ماموریت دیگر نوع هدف سیارات فراخورشیدی است. “بسیاری وجود دارد گرفتی باینریو من می دانم این است که به ویژه زهر نیمی دیگر از تس ماموریت” داونپورت گفت. “این چیزها تمایل به نشان می دهد تا به دنبال مانند واقعا بزرگ, سیارات, اما آنها شگفت انگیز است.”

برای هر دو چرخش ستارگان و گرفتی باینری تس نقشه برداری کار می تواند به دانشمندان کمک کند پیدا کردن یک کل خیلی بیشتر از این نوع از ستارگان عینک. اما اخترفیزیکدانان تبدیل به تس داده ها محدود هستند با همان ماموریت محدودیت است که اجازه می دهد تا فضاپیما مطالعه بسیاری از ستاره های مختلف: هر چهار هفته یا بیشتر این فضاپیما محور مطالعه جدید کشش از آسمان است.

چنین الگوی بدان معنی است که تس واقعا نمی تواند شناسایی چیزی شبیه به خورشید ما است که طول می کشد تا 25 روز به چرخشبه عنوان یک شی از اختر فیزیک علاقه. آهسته گام اشیاء آن را می توانید مطالعه هستند کسانی که به راحتی واقع شده که در آن تس تصاویر گروهها با هم همپوشانی دارند در لهستانی. در اینجا این فضاپیما می توانید مطالعه ستاره ها برای ماه ها در پایان برنامه به طور بالقوه روشن کننده و حتی بیشتر اهسته ستاره.

“من فکر می کنم تس مسلما به عنوان موثر به صورت ستاره به عنوان آن را برای سیارات فراخورشیدی,” داونپورت گفت. “تس است که رفتن به تغییر دهید, آنچه ما در مورد نزدیکی و روشن ستاره در کهکشان ما است.”

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de