ناسا ‘مسیر بحرانی’ به ماه دیگر نیاز به یک قمری دروازه: گزارش

ناسا برداشته قمری دروازه از آن “مسیر بحرانی” برای بازگشت انسان به ماه تا سال 2024 با توجه به SpaceNews گزارش. اما آژانس است و مطمئن باشید که آن را کنار ریخته گری طرح خود را برای یک ماه در مدار ایستگاه فضایی است.

با تغییرات جدید به این سازمان برنامه ای برای بازگشت فضانوردان به ماه با آرتمیس برنامه ناسا حذف کرده است, دروازه یک مینی ایستگاه فضایی است که به تسهیل crewed قمری فرود از طرح خود را در حمایت از راه حل ساده تر داگ Loverro سر از ناسا انسان spaceflight اداره گفت: جمعه (13 مارس) در یک نشست ناسا شورای مشورتی علم کمیته SpaceNews گزارش شده است.

قبل از جلسه ناسا اعلام کرد که آن را انتخاب کرده بود دو علم آزمایش به پرواز روی دروازه. Loverro گفت که با این تغییرات به برنامه های این ایستگاه می تواند جای علم بر روی کامپیوتر کاربر به خاطر آن بود که دیگر در یک “مسیر بحرانی” برای 2024 crewed قمری فرود.

مرتبط با: ناسا می توانید واقعا قرار دادن فضانوردان بر روی ماه در سال 2024?

SpaceNews گزارش داد که در جلسه Loverro گفت که او با هدف “د-خطر” آرتمیس و ساده این برنامه با تمرکز فقط بر روی فعالیت های لازم برای رسیدن به فرود در ماه.

“آنچه که ما می رویم به انجام به پیش بروید و مطمئن است که اتفاق می افتد ؟ و پاسخ این است که شما رو به جلو بروید و حذف تمام چیزهایی که اضافه کردن به برنامه خطر در طول راه” SpaceNews به نقل از Loverro عنوان کرد و گفت.

“اگر آن را اجباری نیست, از آن لازم نیست,” او اضافه شده است.

با توجه به SpaceNews گزارش Loverro در ادامه می گویند که چیزهایی که “اضافه کردن به برنامه خطر” شامل فعالیت هایی است که هرگز قبل از انجام در فضا است.

“چه چیزی در حال تمام خطرات است که می تواند در راه ما در چهار و نیم سال از برنامه و ما چگونه به جلو و جلو و همه آنها را زود به برنامه و یا از بین بردن آنها را از این برنامه در دسترس نباشد با رفتن جلوتر و ساخت عاقلانه فنی یا برنامه انتخاب ؟” او گفت: با توجه به SpaceNews.

این دلایل رو ناسا به دروازه از مسیر بحرانی” به صورت برنامه ریزی شده از فرود در ماه. علاوه بر این Loverro گفت که این احتمال وجود دارد که دروازه می افتد در پشت برنامه. و بنابراین “من می توانم به شما تضمین ما به آن نیاز نیست برای این راه اندازی” SpaceNews به نقل از Loverro عنوان کرد و گفت.

در حال حاضر در حالی که دروازه دیگر بخشی از این مسیر ناسا رها نیست قمری دروازه با توجه به SpaceNews گزارش.

“با در نظر گرفتن دروازه به بیرون از مسیر بحرانی برای فرود در ماه در ’24 به اعتقاد من آنچه که ما باید انجام شود این است که ایجاد یک به مراتب بهتر دروازه برنامه” Loverro گفت: با توجه به SpaceNews. “رک و پوست کنده به حال ما نمی انجام می شود که ساده من رفتن به مجبور به انصراف از دروازه چون من نمی تواند استطاعت آن را … با ساده آن و مصرف آن را از مسیر بحرانی, من در حال حاضر می توانید آن را نگه دارید در مسیر.”

در حالی که دروازه ممکن است “اضافه کردن به برنامه خطر” برای ناسا تا سال 2024 قمری هدف, آن را هنوز هم می تواند مفید و ضروری برای آینده بیشتر “پایدار” قمری ماموریت Loverro گفت.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de