ناسا نگران فضانوردان می تواند گسترش Coronavirus در ایستگاه فضایی

ناسا است reevaluating استاندارد آن قبل از راه اندازی اقدامات احتیاطی برای اطمینان حاصل شود که SARS-CoV-2 coronavirus ندارد فرصتی برای گسترش در میان کارکنان خود و برای جلوگیری از ویروس کشنده از رسیدن به مدار با توجه به Space.com.

فضانوردان ناسا در حال حاضر از طریق “سلامت و ثبات” دو هفته قرنطینه است که تضمین می کند آنها نمی انکوبه هر گونه بیماری قبل از انفجار به فضا است.

پس در فضای هر فضانورد توانایی مبارزه با بیماری ها در معرض خطر است به عنوان ایستگاه فضایی نشان داده شده است به سیستم ایمنی بدن تاثیر — که می تواند یک COVID-19 شیوع در هیئت مدیره ایستگاه فضایی یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی شرایط.

در ضمن SpaceNews گزارش می دهد که روسیه با توجه به گسترش این قبل از پرواز شده است. با اینحال یک مارس 9 راه اندازی به ISS با ما فضانورد کریس کسیدی و فضانورد روسی آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner است که هنوز هم تایید شده برای پرتاب.

“ما انتظار داریم آنها را به اقدامات اضافی را به مطمئن شوید که قرنطینه است کمی تنگ تر” ناسا ISS مدیر برنامه کرک Shireman گفت SpaceNews. “ما آماده برای مقابله با آن اگر آن اتفاق می افتد.”

روسیه آژانس فضایی Roscosmos در حال حاضر احساس تاثیر می گذارد از شیوع کروناویروس. با توجه به اقدامات تصمیم دولت فرانسه برای حفاظت از سلامت کارکنان و مردم محلی این سازمان گفت: آن را تا به حال تعلیق راه اندازی کمپین در راه گویان مرکز فضایی در گویان فرانسه.

در حال حاضر ناسا پس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) پروتکل برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

“این شامل تمیز کردن سطوح اجتماعی فاصله با تاکید بر بهداشت دست تشویق ناسا از اعضای تیم که بیمار هستند به ماندن در خانه و محدود کردن تماس با خدمه” برندی دین از ناسا اداره امور عمومی گفت: Space.com.

این خبر پس از یک کارمند در مرکز تحقیقات Ames ناسا در دره سیلیکون آزمایش مثبت برای COVID-19 هفته گذشته باعث این مرکز به دستور اکید کار از خانه اقدامات است.

ادامه مطلب: با کروناویروس, پخش كردن, ناسا ممکن است به نیشگون گرفتن و کشیدن فضانورد prelaunch قرنطینه برنامه [Space.com]

بیشتر در مورد این ویروس: در سراسر جهان مردم در حال خرید مواد غذایی در Hazmat مناسب

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im