ناسا را نشان می دهد که نام جدید آن مریخ در 2020 کاوشگر در روز پنج شنبه

ما نمی خواهد به تماس ناسا بعدی سیاره سرخ مریخ نورد “مریخ در 2020” برای بسیاری دیگر.

در روز پنج شنبه (5 مارس) ناسا را نشان می دهد نام رسمی خودرو-اندازه ربات است که برنامه ریزی شده برای راه اندازی این ماه ژوئیه و زمین در داخل مریخ’ 28-مایل-گسترده (45 کیلومتر) Jezero دهانه در فوریه 2021. پرده برداری خواهد رخ می دهد در طول یک رویداد زنده در 1:30 p. m. EST (1830 به وقت تهران) خواهد بود که به دنبال در 3:30 p. m. EST (2030 به وقت تهران) در یک کنفرانس خبری در مورد نام و مریخ نورد ماموریت.

شما می توانید هر دو از این حوادث زندگی می کنند در اینجا در Space.comحسن نیت ارائه میدهد از ناسا و یا به طور مستقیم از طریق آژانس فضایی.

مرتبط با: ناسا مریخ در 2020 کاوشگر ماموریت در تصاویر

مانند ناسا قبلی سیاره سرخ rovers, مریخ 2020 شدن رسمی آن نام مورد از طریق یک دانش آموز نامگذاری رقابت است. در این مسابقه که لگد در سال گذشته تولید بیش از 28,000 مقاله ارسالی از K-12 دانش آموزان به نمایندگی از هر ایالت و قلمرو ناسا, مقامات گفت.

اولیه که استخر بود محدودتر هم به 155 semifinalists که در ژانویه حذف شدند تا نه فینالیست سه در هر یک از سه رده های سنی (نمرات K-4, 5-8 و 9-12). این نه رقیب و دانش آموزان که به پیشنهاد آنها عبارتند از:

  • استقامت K-4 الیور Jacobs از Virgina.
  • سرسختی K-4 ایامون Reilly پنسیلوانیا است.
  • وعده K-4, Amira Shanshiry ماساچوست.
  • پشتکار 5-8 الکساندر مدر ویرجینیا.
  • چشم انداز 5-8 هدلی سبز از می سی سی پی.
  • وضوح 5-8, نورا بنیتز از کالیفرنیا.
  • نبوغ 9-12, Vaneeza Rupani آلاباما.
  • شکیبایی 9-12 آنتونی Yoon اوکلاهما.
  • شجاعت 9-12 Tori خاکستری از لوئیزیانا.

ناسا تشویق مردم به رای برای مورد علاقه خود را از این نه از طریق پایان ماه گذشته. اما تصمیم نهایی ساخته شده توسط توماس Zurbuchen دانشیار مدیر ناسا علوم ماموریت ریاست, آژانس, مقامات نوشت: در یک به روز رسانی در سه شنبه (3 مارس).

Zurbuchen حضور خواهد نام-رونمایی رویداد روز پنج شنبه به عنوان لری لعاب مدیر ناسا سیاره ای علوم بخش در مقر ناسا در واشنگتن; Deanne بل بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مستقر در کالیفرنیا سازمان مهندسین آینده که زد نامگذاری مسابقه با همکاری ناسا و اوهایو بر اساس Battelle آموزش و پرورش و دانش آموز را مشاهده کنید که نام و نام برنده.

مریخ در 2020 ارشد وظیفه شامل شکار نشانه هایی از زندگی باستانی در Jezero دهانه که به میزبانی دریاچه و رودخانه دلتا میلیاردها سال پیش. شش چرخ مریخ نورد را نیز جمع آوری و ذخیره نمونه برای آینده بازگشت به زمینکه در آن دانشمندان می توانید تجزیه و تحلیل بکر مریخ مواد در جزئیات بزرگ.

$2.5 میلیارد ماموریت همچنین ویژگی های چند تکنولوژی تظاهرات از جمله یک هلیکوپتر دیده بانی و یک ابزار است که تولید اکسیژن از سیاره سرخ را نازک دی اکسید کربن و سلطه جو است.

ناسا در حال حاضر فعال مریخ نورد بر روی سطح مریخ, کنجکاوی, که فرود آمد داخل 96 مایل گسترده (154 متر) گودال گیل در ماه اوت 2012. کنجکاوی تعیین کرده است که گیل میزبانی یک برنامه به طور بالقوه زندگی-حمایت از دریاچه-و-جریان سیستم برای امتداد طولانی در گذشته باستانی.

کنجکاوی نامگذاری شد در سال 2009 توسط کلارا Ma سپس یک دانشآموز کلاس ششم در کانزاس است. کارشناسی ارشد فارغ التحصیل از دانشگاه ییل در سال گذشته است.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im