ناسا وزن آن اقدامات برای کمک به ما coronavirus همه گیر مبارزه

ناسا پاسخ تا کنون به COVID-19 اپیدمی متمرکز شده تعویض به کار از راه دور به عنوان ویروس گسترش می یابد اما این آژانس در حال ارزیابی روش های دیگر به آدرس بی سابقه بحران بهداشت عمومی نیز از جمله راه های جدید برای کمک به بزرگتر آمریکا پاسخ.

آن اقدامات عبارتند از: پیدا کردن راه هایی برای حمایت از کارکنان مراقبت از وابستگان و همکاری با دیگر سازمان های دولتی برای کمک به پرسنل پزشکی مراقبت از بیماران. اما ناسا اولویت در طول coronavirus همه گیر است که ایمنی کارکنان آن سازمان سر جیم Bridenstine تاکید کرد در طول یک دیجیتال تاون هال برگزار شد روز گذشته (مارس 25).

“ما شماره یک اولویت بالاترین به عنوان یک سازمان سلامت و ایمنی خود و ما نمی خواهیم به شما بخواهید برای هر چیزی که شما احساس می کنید نا امن است” Bridenstine گفت: در طول این رویداد. “اگر شما فکر می کنم چیزی نا امن است آن را انجام نمی,” او تکرار کرد. “خود ایمنی است که بالاترین اولویت و شما رو من تعهد خود را به ادامه دفاع از تصمیمات خود را.”

مرتبط: زنده به روز رسانی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس
به روز رسانی: coronavirus همه گیر اثرات در اکتشافات فضایی

ناسا مدیر جیم Bridenstine خطاب به کارکنان سوال در مورد آژانس پاسخ به کروناویروس در طول یک بیماری همه گیر مجازی town hall فیلم برداری در 25 مارس سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ناسا)

ناسا رهبری همچنین گفت: کارکنان انتظار می رود ماموریت در حال حاضر در پرواز به باقی می ماند در حالت عادی از طریق همه گیر و با اشاره به این واقعیت است که بسیاری از کار عمدتا مستقل به عنوان یک ماده البته. “ما قصد داریم به ادامه کار کسانی که به” دانشیار مدیر استیو Jurczyk گفت.

با استناد به سازمان فضایی اروپا تصمیم به تغییر چهار ماموریت را به یک جای امن نگه داشتن حالت کاملا مستقل عملیات Jurczyk گفت که حداقل در حال حاضر ناسا را نمی خواهد زیر کت و شلوار. “ما به دنبال در که احتمالا اگر همه چیز به وخامت بیشتر اما ما قصد داریم برای حفظ همه ما ماموریت در فضا در بیشتر عادی عملیات در حال حاضر,” او گفت:.

بخش عمده ای از سالن شهر متمرکز بر پاسخ دادن به سوالات پرسنل ناسا ارائه شده بود در مورد ادامه بحران و آژانس پاسخ به آن. در خصوص کارکنان خواسته رهبری در مورد چگونه این سازمان شد بررسی راه های آن می تواند منابع خود را به استفاده از — آن است که آیا با توجه به پیدا کردن راه هایی برای تولید هواکش و یا کمک مالی به تجهیزات حفاظتی ،

مرتبط با: Coronavirus اقدامات پیشگیری از عوارض خود را در نجوم

Bridenstine و James D., Polk, ناسا رئیس بهداشت و پزشکی افسر گفت که آژانس بود و در واقع مطالعه پتانسیل سهم بود اما هنوز رتبهدهی نشده است آماده به اعلام هر گونه اقدامات است.

در بخشی از پولک گفت: ناسا در حال انتظار برای یک کراس دولت جلسه برنامه ریزی شده برای امروز (26 مارس) به معنای کار کردن که چگونه سازمان می تواند به طور موثر همکاری کنند. او گفت که او انتظار می رود موضوعاتی مانند اینکه آیا ناسا می تواند حمایت ونتیلاتور تولید می شود مورد بحث در این گفتگو.

“این است که در ذهن بسیاری از مردم در آژانس” Bridenstine گفت. “ناسا است که در ارائه راه حل مجموعه برای ملت ما خواهد بود بیشتر و بیشتر درگیر به عنوان روز رفتن, از آنجا که ما بسیار با استعداد و بسیار روشن و نیروی کار و بسیاری از قابلیت های که می تواند کمک کند.”

ناسا مدیر جیم Bridenstine خطاب به کارکنان سوال در مورد آژانس پاسخ به کروناویروس در طول یک بیماری همه گیر مجازی town hall فیلم برداری در 25 مارس سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ناسا)

اهدای تجهیزات حفاظت شخصی از cleanrooms و دیگر ناسا امکانات پیچیده است, Polk گفت: از آنجا که آژانس سفارشات این موارد در فقط در زمان برنامه. “ما اصلا عظیم ذخایر PPE به کمک او گفت:” این موارد از جمله ماسک و دستکش.

برخی از ماموریت حیاتی کار است که در ادامه نیز نیاز به این تجهیزات و کمبود عرضه کرده اند مورد نیاز مراکز ناسا برای ارسال مواد به یکدیگر است. وی همچنین با اشاره به نگرانی در مورد گرفتن تجهیزات مناسب به حق مردم از طریق کانال های سمت راست. “ما به دنبال به که در حال حاضر” پولک گفت.

Bridenstine برجسته مرکز تحقیقات Ames ناسا در کالیفرنیا برای ابتکار عمل خود را در به دنبال راه هایی برای کمک به همه گیر پاسخ. این مرکز کار کرده است به کمک ابر کامپیوتر منابع برای محققان به دنبال درمان و واکسن جدید کروناویروس و همچنین با دولت گارد ملی را به فضای در دسترس برای مراقبت های پزشکی پایگاه.

دیگر موضوع مهم خطاب طول تاون هال بود که چگونه ناسا در نشست نیازهای کارکنان خود در طول این زمان تحول. سوال خطاب نگرانی مانند چگونه کارکنان می تواند زمان را برای مراقبت از وابستگان آیا پیمانکاران پرداخت می شود در طول بحران و چگونگی انتقال به کار از راه دور ممکن است تحت تاثیر قرار ناسا در دراز مدت.

در طول مکالمه ناسا رهبری تاکید کرد که این سازمان در اولویت بودند متمرکز بر کارکنان بهداشت ایمنی از ماموریت های مهم و انعطاف پذیری در طول زمان نامشخص است. آنها همچنین ابراز اعتماد به نفس در اقدامات این سازمان تصویب شده است که تا کنونحتی زمانی که آن اقدامات را به نظر می رسید زودرس. “هر بار که ما یک تصمیم و ما احساس می کردم که شاید ما با تکیه بیش از حد به جلو جهان میکشد تا به ما بسیار به سرعت و آن را تبدیل به یک تصمیم خوب,” پولک گفت.

در حالی که گفتگو با تمرکز بر ناسا تاکتیک برای زنده ماندن گیر Bridenstine مراقب بود که به یاد داشته باشید که او معتقد است که این بحران در نهایت حل و فصل شود. “اجازه دهید در این زمان که به نظر می رسد تیره; بیایید شروع به فکر کردن در مورد آنچه که در آینده به نظر می رسد,” او گفت:. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال فکر کردن در مورد آینده ای که روشن است. ما نیاز به فکر می کنم در مورد آینده ای که در آن ناسا انجام شده است و دستاوردهای خیره کننده است که الهام بخش نه تنها ملت ایران بلکه جهان است.”

سازمان دیده بان کامل مجازی تاون هال نشست با رئیس ناسا جیم Bridenstine اینجا.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de