ناسا می خواهد به تماشای نوزاد ستاره از Ginormous ورزشگاه به اندازه بالون

ناسا در حال برنامه ریزی برای تماشای نوزاد ستاره از ارتفاع بالا در جو زمین با استفاده از یک غول پیکر استادیوم فوتبال به اندازه بالون.

ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در حال برنامه ریزی برای شروع این ماموریت به نام ASTHROS, (فیزیک نجومی استراتوسفر تلسکوپ برای بالا طیفی قطعنامه مشاهدات در Submillimeter-طول موج) در دسامبر 2023.

این طرح برای 400 پا گسترده ای بالون شناور بر فراز قطب جنوب حدود سه هفته در ارتفاع حدود 24.6 مایل (40 کیلومتر) — و زیر سطح بین المللی مورد توافق لبه فضا, اما به اندازه کافی بالا به رعایت دور از نور مادون قرمز که مسدود شده توسط زمین ضخیم جو است.

“بالون ماموریت های مانند ASTHROS بالاتر-خطر از ماموریت های فضایی اما عملکرد بالا-پاداش در متوسط هزینه” JPL مهندس خوزه Siles مدیر پروژه برای ASTHROS در بیانیه ای گفت:.

“با ASTHROS ما با هدف انجام اخترفیزیک مشاهدات است که هرگز تلاش قبل,” او اضافه شده است. “این ماموریت را هموار راه را برای ماموریت های فضایی آینده با آزمایش فن آوری های جدید و ارائه آموزش برای نسل آینده مهندسان و دانشمندان است.”

با مشاهده دور از نور مادون قرمز این تیم امیدوار است برای اندازه گیری حرکت و سرعت ابرهای گازی اطراف آن به تازگی تشکیل ستاره است. هدف خواهد بود برای ایجاد دقیق نقشه های 3D از این که چگونه این گاز ابرها حرکت می کند و چگونه آنها را تحت تاثیر قرار دهد و یا مانع از شکل گیری ستاره های جدید.

JPL در حال برنامه ریزی برای یکپارچه سازی و تست 8.4 پا تلسکوپ آن علم ابزار و همچنین سایر سیستم های الکترونیکی در اوایل ماه اوت. این سیستم را قطع زیر عظیم بالون داخل جمع گوندولا.

اگر همه می رود با توجه به برنامه های تیم امید به بالون دایره در اطراف قطب جنوب سه برابر بیش از سه تا چهار هفته انجام شده در توسط جریان باد. یک چتر نجات خواهد شد و سپس به کمک گوندولا, بازگشت به زمین برای بازیابی.

ادامه مطلب: ناسا برای پرواز یک استادیوم فوتبال به اندازه ارتفاع بالا, بالون, برای مطالعه نور از نوزاد ستاره [Reason]

بیشتر در ارتفاع بالا بالن: راه اندازی می گوید آن را راه اندازی شما به استراتوسفر بر روی یک بادکنک

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de