ناسا می خواهد به تعقیب Interstellar اشیاء با “مداری تیرکمان بچه گانه”

یک تیم از محققان MIT نشان می دهد که ما می تواند استفاده از “پویا مداری تیرکمان بچه گانه” را دریافت و در بین ستاره اشیاء — و یا به عبارت دیگر آنها می خواهند به ارسال ماهواره های کوچک, جیغ از طریق فضا به تعقیب سنگ فضایی از فراتر از ستاره ما سیستم.

این یک دور کردن مفهوم که حتی برداشت توجه ناسا. این پروژه دارای امن اثبات مفهوم بودجه از ناسا نوآورانه مفاهیم پیشرفته (نیاک) برنامه یک انکوباتور برای ریشه اینده مفاهیمی مانند تبدیل یک دهانه در سمت دور ماه به یک غول رادیو تلسکوپ.

Interstellar اشیاء شده اند جذاب و نسبتا اخیر علاوه بر تحقیق علمی است. به ویژه در فضای راک Oumuamua اولین کشف در سال 2017 و 2I/Borisov خال خال توسط کار شناس Gennadiy Borisov سال گذشته را متعجب و متحیر ستاره شناسان با توجه به خود را بسیار غیر معمول مدار منجر آنها را به این باور آنها وارد از همسایه سیستم ستاره.

“وجود دارد مقدار زیادی از چالش اساسی با رعایت [interstellar اشیاء] از زمین — آنها معمولا آنقدر کوچک است که نور از خورشید نیاز به روشن کردن آن را در یک راه خاص برای ما تلسکوپ حتی تشخیص آن گفت:” ریچارد لینارس, دستیار استاد در بخش هوانوردی و فضانوردی (AeroAstro) در دانشگاه MIT که آمد تا با ایده, در بیانیه ای.

“آنها در حال سفر چنان سریع است که آن را سخت به جلو و با هم و راه اندازی یک ماموریت از زمین در پنجره کوچک از فرصت ما قبل از آن رفته” لینارس توضیح داد. “ما می خواهم برای دریافت وجود دارد سریع و فعلی نیروی محرکه فن آوری ها یک عامل محدود کننده.”

به دریافت بیش از این محدودیت لینارس نشان می دهد با استفاده از یک سری از “استاتیک ماهواره” که هر یک با استفاده از “بادبان خورشیدی” تکنولوژی — تنها با استفاده از تابش خورشید به عنوان نیروی محرکه است.

این صورت فلکی فضا شناور می تواند پس از آن اقدام به پرش آزاد کردن انرژی ذخیره شده و همچنین با استفاده از کشش گرانشی خورشید به تیرکمان بچه گانه خود را پس از interstellar اشیاء هنگامی که آنها کشف شد.

اما آنها نمی خواهد تلاش برای متوقف کردن زمانی که آنها رسیدن به این گریزان برون بازدید کنندگان است.

“پرواز ماموریت تمایل به آسان تر می شود چرا که آنها نمی, شما نیاز به کم کردن سرعت — شما در گذشته پرواز جسم و سعی کنید به عنوان بسیاری از تصاویر به عنوان شما می توانید در این پنجره” لینارس گفت.

“مطالعه یک interstellar بدن نزدیک خواهد انقلابی در درک ما از سیاره شکل گیری و تکامل” استاد علوم سیاره ای بنیامین ویس که همچنین کار بر روی این پروژه در بیانیه ای گفت:.

Slingshots می تواند حتی به ما اجازه می دهد به مطالعه امکان سنجی ارسال اشیاء به دیگر سیستم های خورشیدی با توجه به وایس.

ادامه مطلب: انرژی خورشیدی-قایقرانی sentries می تواند اجازه می دهد تا از نزدیک مطالعه interstellar بازدید کنندگان مانند ‘Oumuamua [Space.com]

بیشتر در بین ستاره اشیاء: ناسا: چیزی است که خاموش در این مورد میان ستاره ای دنباله دار

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de