ناسا بازدید کننده مراکز و فضای موزه ها نزدیک به عنوان coronavirus احتیاط

بسیاری از ناسا بازدید کننده مراکز و فضای تاریخچه موزه واقع در سراسر ایالات متحده در حال حاضر به طور موقت بسته شده و به عنوان یک بهداشت عمومی احتياط حمایت از تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر.

ایمنی اندازه گیری نیز به تعویق افتاد برنامه به جشن 50 سالگرد ناسا ماموریت آپولو 13 در ماه آوریل است.

“از فراوانی از احتیاط شدید و در بهترین مورد علاقه مهمانان ما و crewmembers Kennedy Space Center, بازدید کننده پیچیده را به طور موقت بسته شود که از 16 مارس سال 2020 تا اطلاع ثانوی” به صورت خصوصی اداره می شود بازدید در مرکز ناسا در پایگاه فضایی فلوریدا اعلام کرد. “در طول این بسته مهمانان نمی شود مجاز بر روی بازدید کننده پیچیده زمینه.”

مرتبط با: شیوع کروناویروس می لرزد فضای صنعت: در اینجا بزرگترین اثر تا کنون

هنگامی که آن را امن تلقی عمومی به بازگشت به کل تسهیلات خواهد بود تمیز و مقادیر قبل از بازگشایی.

“مثل همیشه سلامت و ایمنی کارکنان و مهمانان است و بالاترین اولویت برای مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده است. هدف ما این است که همچنین به کاهش گسترش ویروس” یک بیانیه از این مجموعه به عنوان خوانده شده.

مرکز فضایی هوستون مرکز بازدید کنندگان برای ناسا در مرکز فضایی جانسون در تگزاس بسته شده است درهای خود را از طریق 27 ماه مارس با برنامه ای به ارزیابی مجدد در هفته های آینده. ناسا قبلا محدود تورهای مرکز کنترل ماموریت و جانسون آموزش فضانورد امکانات.

ایالات متحده آمریکا در فضا و موشک مرکز در هانتسویل آلاباما که به عنوان بازدید کننده به مرکز ناسا در مرکز پروازهای فضایی مارشال بسته موزه آن از طریق آوریل 3. فضای اردوگاه نیز واقع در مرکز باقی مانده است, باز, برای دانشجویان آمریکایی که در حال حاضر برنامه ریزی برای حضور در.

(در روز شنبه از مرکز پروازهای فضایی مارشال نقل مکان به یک اجباری telework وضعیت پس از یکی از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای coronavirus.)

Space Center Houston closed its doors on March 15 through March 27, 2020 as a result of the coronavirus.

مرکز فضایی هوستون بسته درهای خود را در 15 مارس از طریق مارس 27 سال 2020 به عنوان یک نتیجه از coronavirus. (اعتبار تصویر: مرکز فضایی هوستون)

دیگر تعطیلی قرار داده بودند و به اثر برای بازدید کننده به مراکز خدمت پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز مریلند, Glenn Research Center در اوهایو Stennis Space Center در می سی سی پی و Wallops Flight Facility در ویرجینیا. عمومی, تورهای ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) در کالیفرنیا را نیز لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

موسسه اسمیتسونیان بسته تمام آن موزه ها در روز شنبه از جمله ملی موزه هوا و فضا در واشنگتن دی سی و ضمیمه آن در ویرجینیا, Steven F. Udvar-Hazy Center.

“ما در حال نزدیک نظارت بر coronavirus وضعیت و حفظ ارتباط مداوم با محلی مقامات بهداشت و مراکز کنترل بیماری. با توجه به سرعت در حال تغییر ماهیت وضعیت ما اعلام re-opening تاریخ در این زمان” اسمیتسونیان اعلام شده بر روی وب سایت خود را.

دیگر فضای موزه ها در حال حاضر بسته شامل آدلر افلاک نما در شیکاگو; آرمسترانگ Air & Space Museum در اوهایو; گهواره از موزه حمل و نقل هوایی در نیویورک; مرزهای پرواز موزه در دالاس; Intrepid Sea, Air & Space Museum در شهر نیویورک; موزه پرواز سیاتل; موزه ملی نیروی هوایی ایالات متحده در دیتون; و سن دیگو Air & Space Museum در کالیفرنیا است.

نه همه ملت فضا تاریخچه موزه ها بسته اند ، به عنوان این مقاله منتشر آمریکا فضای موزه و فضای پیاده روی مشاهیر در تیتوسویل فلوریدا به Cosmosphere در هاچینسون کانزاس و مکزیک جدید موزه فضای سابقه در المگردو باز باقی می ماند هر چند برخی از برنامه ها و امکانات ممکن است بسته شده است.

در علاوه بر این به موزه تعطیلی چند گالاس جشن سالگرد 50 از ناسا ماموریت آپولو 13 در حال حاضر شده است به تعویق افتاد.

آپولو 13 حوادث از جمله ظاهر توسط Jim Lovell و فرد Haise برنامه ریزی شده توسط Cosmosphere برای آوریل 4; در سن دیگو Air & Space Museum در آوریل 11; و توسط فضانورد بورس تحصیلی بنیاد در مرکز فضایی کندی در آوریل 18 شده اند معوق به تاریخ بعد هنوز تصمیم گرفته می شود. جشن و سرور میزبانی بی نهایت مرکز علوم به تعویق افتاده است از مارس 21 Oct. 17.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>