ناسا رونمایی از طرح Artemis ‘base camp’ در ماه فراتر از 2024

ناسا است که جعل جلوتر با آن آرتمیس برنامه برای فرود انسان بر روی ماه تا سال 2024 اما این سازمان نیز فقط با ارائه آن به طرح اول برای چه آمریکا قمری حضور ممکن است مانند نگاه پس از آن نقطه عطف است.

این طرح جدید می آید از یک 13-صفحه: گزارش های ارائه شده در مارس 2 به ملی فضای شوراییک گروه مشورتی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست معاون رئیس جمهور مایک پنس. بسیاری از این گزارش با عنوان “ناسا طرح را برای پایدار قمری اکتشاف و توسعه” خلاصه چشم انداز ناسا گذاشته است برای توجیه و انجام 2024 ماه فرود. اما این گزارش همچنین به نظر می رسد دورتر به تمرکز بر روی آنچه که یک حضور طولانی مدت در ماه قمری و در مدار خواهد مجوز آمریکا برای به انجام رساندن.

“پس از 20 سال به طور مداوم زندگی در پایین مدار زمین ما در حال حاضر آماده برای این چالش از اکتشافات فضایی — توسعه پایدار با حضور در اطراف ماه” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در بیانیه ای منتشر شد با این گزارش. “برای سال های آینده آرتمیس خدمت خواهد کرد به عنوان ما ستاره شمال به عنوان ما همچنان به کار نسبت به حتی بیشتر اکتشاف از ماه که در آن ما خواهد شد نشان می دهد عناصر کلیدی مورد نیاز برای اولین ماموریت انسانی به مریخ است.”

مرتبط با: ناسا آرتمیس ماه برنامه فقط photobombed یک راهپیمایی فضایی (عکس)

آرتمیس کمپ

ستاره از این گزارش چیزی است که ناسا دوبله آرتمیس کمپ اصلی به معنای دراز مدت جای پایی برای قمری اکتشاف شاید در دهانه شاکلتون در ماه قطب جنوب. با توجه به سند آرتمیس کمپ اصلی خود خواهد بود یک قمری بنیاد سطح زیستگاه است که می تواند میزبان چهار فضانوردان در قطب جنوب برای بازدید از شاید یک هفته.

در دراز مدت این تسهیلات نیز نیاز به زیرساخت برای قدرت دفع زباله و ارتباطات و همچنین تابش محافظ و یک پد فرود. این پایگاه همچنین می تواند یک سایت برای تست تکنیک های جدید برای برخورد با مزاحم قمری گرد و غبار و سرد قمری شب تبدیل مواد محلی به منابع آب و توسعه قدرت جدید و فن آوری های ساخت و ساز.

ناسا آرتمیس برنامه با هدف به رول از یک کمپ در ماه در مراحل با استفاده از یک مدار دروازه ایستگاه landers, rovers و زیستگاه به عنوان دیده می شود در این جدول زمانی تصویر. (اعتبار تصویر: ناسا)

آرتمیس کمپ خواهد بود همراه و پشتیبانی شده توسط دو mobility systems: a قمری خودرو زمین به منظور تسهیل فضانورد جنبش در سراسر سطح و قابل سکونت تحرک پلت فرم است که می تواند حمایت از سفرهای دور از پایه تا 45 روز. (ناسا در حال حاضر تجسم سطح مریخ ماموریت به عنوان پایدار فقط 30 تا 45 روز به کاهش خطراتبا توجه به همان سند.)

“تحرک بخش عمده ای از آرتمیس کمپ اصلی” گزارش می خواند. “قوی تحرک سیستم مورد نیاز خواهد بود برای کشف و توسعه این ماه است. همان درست است برای مریخ, ساخت قابل سکونت تحرک پلت فرم به خصوص عنصر مهم به عنوان ما نیاز به یک نوع مشابه از خودرو به کاوش سیاره سرخ.”

دروازه ورود به مریخ

این گزارش همچنین به تشریح برنامه ای برای استفاده از ماه-مدار waystation لقب دروازه به عنوان یک سایت برای مریخ ماموریت های آنالوگ. این عمل می تواند ماموریت های بازی را به عنوان یک تیم از چهار فضانورد از زندگی در دروازه را برای چند ماه به تقلید مدت سفر به مریخ پس از فرود خدمه دو بازدید از سطح ماه پس از آن دیگر مداری بماند برای پر کردن این ماموریت را در جدول زمانی.

“این ماموریت خواهد بود تا کنون طولانی ترین مدت انسان عمیق-ماموریت های فضایی در تاریخ” در این گزارش آمده. “آنها خواهد بود که برای اولین بار عملیاتی تست آمادگی ما بلند مدت اعماق فضا سیستم و تقسیم خدمه عملیات که حیاتی به رویکرد ما برای اولین انسانی ماموریت مریخ.”

اما چشم انداز بلند مدت برای آرتمیس شامل مقدار زیادی از moon-خاص علم و همچنین آماده شدن برای اکتشاف مریخ.

“در زمان آرتمیس کمپ نیز ممکن است شامل یک قیف است که می تواند ارائه علم و فن آوری محموله بیش از همه ماه و است که می تواند توسط خدمه در Artemis کمپ اصلی و سوخت گیری مجدد با استفاده از منابع محلی سوخت” این گزارش می خواند. “یک ماه دور از طرف رادیو تلسکوپ نیز می تواند از راه دور emplaced و عمل از آرتمیس کمپ — نوعی حیاط خلوت رادیو تلسکوپ در اول ما گاه در ماه.”

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید