ناسا رونمایی از 16 محموله که خصوصی قمری landers را به ماه

واشنگتن — تجاری spaceflight صنعت پر رونق و تنظیم کننده نمی خواهد در راه دریافت کنید. این پیامی است که سخنرانان در 23 سالانه فضای تجاری حمل و نقل کنفرانس در واشنگتن این هفته می خواهید برای دریافت.

“نوآوری های فن آوری لبه پیشرو در بسیاری از موارد است که از بخش خصوصیگفت: Rep., برج دیده بانی, گور, R-LA, از خانه در ایالات متحده حمل و نقل و زیرساخت های کمیته حمل و نقل هوایی فرعی. “همانطور که ما حرکت رو به جلو در ایجاد نوع حق دولت ساختار همه ما بسیار آگاه و آگاه است که ما باید بسیار مراقب باشید در مورد stymieing نوآوری است.”

ناسا است که قطعا با تکیه به فشار برای پروازهای فضایی تجاری. فقط در هفته گذشته آژانس فضایی رونمایی از 16 آزمایش های علمی و فن آوری تظاهرات که دردسر سوار شدن به ماه روی landers ساخته شده توسط دو شرکت خصوصی: Astrobotic پیتسبورگ و بصری ماشین آلات LLC هوستون. دو landers میله میله برای راه اندازی در ماه جولای سال 2021 در ایران راه اندازی اتحاد ولکان قنطورس موشک و فضا ایکس فالکون 9 به دست آمد.

مرتبط با: ماه راش: خصوصی lunar lander برنامه

Astrobotic را Peregrine کاوشگر را حمل ابزار به مطالعه جنبه های مختلف ماه را در محیط زیست است. این کار کمک خواهد کرد که آماده شدن برای ورود فضانوردان و استقرار پایدار حضور انسان و در اطراف زمین نزدیکترین همسایه یکی از رئیس اهداف ناسا آرتمیس برنامه.

این ابزار مختلف را مطالعه شیمی مواد قمری سنگپوش که در آینده فضانوردان می تواند مهار و استفاده از; تابش از محیط زیست است که شاید بزرگترین مانع برای بقای انسان و رفاه در ماه; و شیمی مون جو نازک و یا exosphere.

بصری ماشین آلات پرواز خواهد کرد آزمایش های که تست مستقل مداری و سطح ناوبری و همچنین ارتباطات آزمایش و یک دوربین است که نظارت بر فضاپیمای فرود plume. دومی آزمایش حیاتی برای برنامه ریزی برای ماموریت به مریخ که در آن ناسا می خواهد برای ارسال فضانوردان در 2030s.

هر دو خصوصی landers را حمل ابزار برای کمک به ناوبری و کمک به دانشمندان بر روی زمین قرار دادن فضاپیما پس از فرود.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد تمام 16 آزمایش های علمی در اینجا.

به تازگی اعلام کرد ناسا محموله را به پرواز در آژانس تجاری قمری حمل بار خدمات (CLPS) برنامه که با هدف کمک به هموار کردن راه برای آرتمیس و فرود از مردم در نزدیکی ماه به قطب جنوب در سال 2024. CLPS برداشت 14 شرکت های خصوصی در سال 2018 به طور بالقوه پرواز ناسا محموله به سطح ماه است.

“نوآوری در امریکا هوافضا شرکت wedded با ما اهداف بزرگ در علوم انسانی و اکتشاف در حال رفتن برای کمک به دستیابی به چیزهای شگفت انگیز در ماه و خوراک رو به جلو به مریخ” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در نوامبر سال 2018زمانی که آژانس اعلام کرد نه CLPS شرکت های همکار.

دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de