ناسا اعلام شرکت برای ساخت آرتمیس ماه landers امروز. در اینجا چگونه به لحن.

ناسا یک برنامه برای قرار دادن انسان بر روی ماه در سال 2024: راه اندازی فضانوردان به ماه-در مدار ایستگاه سپس با استفاده از یک تجاری ساخته شده است کاوشگر به کشتی آنها را به سطح. اما چه کسی خواهد ساخت کاوشگر?

امروز (30 آوریل), NASA chief جیم Bridenstine اعلام خواهد شد شرکت خواهد کرد که رقابت برای طراحی است که کاوشگر در 1 p. m. EDT (1700 به وقت تهران) در طول یک, اخبار, تلفنی که شما می توانید تماشا به دنبال آن در اینجا زندگی می کنند و یا به طور مستقیم در ناسا سایت. این طرح بخشی از آژانس آرتمیس برنامه که برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موظف به 2024 فرود تاریخ.

ناسا قبلا گفت که 2024 ماموریت را سوار بشر کاوشگر که به اتمام است برای اولین بار از میان شرکت کنندگان اعلام کرد امروز با یک 2025 ماموریت رفتن به دوم تکمیل لندر. برنامه های کاربردی برای پیوستن به این استخر انتخاب شدند و با توجه 2019 در ماه نوامبر.

مرتبط با: ناسا رونمایی از طرح Artemis ‘base camp’ در ماه فراتر از 2024

در طول این رویداد Bridenstine خواهد پیوست داگ Loverroدانشیار مدیر ناسا بشر اکتشاف و عملیات ماموریت ریاست; Lisa واتسون-Morgan, مدیر برنامه, برای انسان, فرود, سیستم های برنامه; و تایلر کوکران پیمانکاری افسر برای این برنامه است.

دو شرکت به اطلاع عموم ارسالی خود را در هنگام ورود به دوره است. فضای سخت افزاری کرگدن بوئینگ در حال حاضر ساختمان بخش عمده ای از فضایی ناسا راه اندازی سیستم موشک است که ارسال فضانوردان به ماه و همچنین به عنوان خدمه کپسول Starliner است که تکمیل فرایند آزمایش برای پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی. پس از ارسال طرح بوئینگ گفت: تمرکز خود را بر اجتناب از ساختمان پیچیدگی بیشتر به آرتمیس برنامه.

دومین شرکت کننده شناخته شده است آبی منشاءخصوصی پروازهای فضایی شرکت ایجاد شده توسط شرکت آمازون جف بزوس. این شرکت تا کنون با تمرکز بر پروازهای زیر مداری خود را با جدید شپرد موشک و فضاپیما; به تاریخ این ماموریت شده است uncrewed. Blue Origin استخدام اضافی شرکت هایDraper لاکهید مارتین و نورث روپ گرومن برای پیوستن به این تیم; هر سه شرکت دارای سابقه طولانی در پروازهای فضایی. ائتلاف حمایت خواهد کرد Blue Origin پیشنهاد کاوشگر یک نوع در uncrewed Blue Moon lander این شرکت اعلام کرد در ماه مه سال 2019.

ناسا مدل فعلی تجاری مشارکت متکی استخدام شرکت ها برای ارائه مفاهیم به صورت یک کلاس خاص از ماموریت — در این مورد فرود انسان در ماه را در قطب جنوب. انتخاب شرکت تضمین شده نیست هر پروازهای; اعلام امروز به سادگی پرچم که شرکت در نظر گرفته خواهد شد واجد شرایط برای شرکت.

آژانس با استفاده از همان مدل برای تحویل محموله به ماه از طریق آن تجاری قمری حمل بار خدمات برنامه است. ناسا قرارداد با شرکت ها برای اولین بار دو ماموریت در این برنامه که در آن آژانس محموله به علت پرواز در سال آینده در محموله landers طراحی و توسعه توسط Astrobotic و بصری ماشین آلات.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>