ناسا تست های ارتباط از راه دور برنامه ریزی میان coronavirus نگرانی

ناسا در حال آزمایش یک telework روز برای بسیاری از کارکنان امروز (6 مارس) برای آماده شدن برای یک سناریو است که در آن شیوع کروناویروس می شود خیلی بدتر آژانس گفت: در وب سایت خود را.

ناسا — به همراه ایالات متحده آمریکا نیروی هوایی با توجه به سیاسی — در حال اجرا است در این آزمون به عنوان یک اقدام احتیاطی. سازمان بهداشت جهانی است و نه طبقه بندی جاری coronavirus شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر اما وجود داشته اند بیش از 100,000 موارد در سراسر جهان عمدتا در چین با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

“هدف از این تمرین این است که برای تست قابلیت های ما منابع و آمادگی برای مقیاس بزرگ teleworking,” ناسا دانشیار مدیر استیو Jurczyk گفت: در یک پیام ارسال شده به کارکنان در یک وب سایت. “من را تشویق کارمندان و پیمانکاران در محل که telework-واجد شرایط برای شرکت های کار از مکانی دیگر جمعه.”

مرتبط با: 12 coronavirus اسطوره گران با علم

Jurczyk به دستورالعمل که در آن تجهیزات را به خانه و خواست telework-کارکنان واجد شرایط به یک عادت حمل اقلام ضروری با آنها را در هر شب. “من شما را تشویق به شروع مصرف خود را دولت صادر کامپیوتر لپ تاپ و سایر اقلام ضروری خانه روزانه” Jurczyk گفت. “اگر وضعیت پیشرفت ما را به حرکت بیشتر telework. اگر کارکنان ممکن است اجازه داده شود در محل برای به دست آوردن آیتم های لازم.”

یک NASA telework برنامه سند آنلاین ارسال شده آمده است که موقعیت های بسیاری ممکن است telework “حداقل بر اساس گاه به گاه” اگر چه استثنا وجود دارد برای برخی از ماموریت وظایف و چهره به چهره مباحثه و کارهایی که نیاز به امکانات ویژه مواد و یا تجهیزات. ناسا همچنین دارای یک وب سایت است که به کارکنان به طور منظم به روز رسانی در coronavirus وضعیت.

در حالی که Jurczyk لیست نبود که کارکنان واجد شرایط به طور کلی به نظر می رسد که برخی از دسته از کارگران را بیشتر مشکلات است. کسانی که آماده سازی سخت افزاری برای پروازهای فضایی برای مثال باید در سایت دلیل چنین کاری نیاز به تمیز کردن-شرایط اتاق. این دسته شامل این تیم که به تازگی به نام مریخ در 2020 پشتکار رور آماده برای راه اندازی از فلوریدا کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه این ماه ژوئیه.

دسته دیگر خواهد بود کارمندانی که ارتباط با ماهواره یا ایستگاه فضایی بین المللی خدمه از جمله ارتباطات به طور کلی نیاز به امن خطوط و تجهیزات تخصصی. چند نفر از کارمندان معروف ماموریت مرکز کنترل و پشت آن اتاق در هوستون مرکز فضایی جانسون به عنوان مثال ممکن است قادر به کار از خانه.

برخی دیگر آژانس های فضایی نیز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای coronavirus اگر چه این رویکرد به منطقه متفاوت است. آژانس فضایی اروپا را محدود کرده است تعداد بازدید کنندگان خارجی به آن مراکز و ارزیابی اینکه آیا برای انصراف از رویدادهای بزرگتر مانند کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی در مورد اساس با توجه به آژانس coronavirus صفحه وب.

این Japan Aerospace Exploration Agency (JAXA) بسته تمام آن زمینه مراکز و نمایشگاه برای بازدید کنندگان در فوریه. 28 و کسانی که در سایت باقی خواهد ماند توقیف حداقل تا مارس 15, JAXA نوشت: در صفحه وب که لیست آن مراکز. چین در حال تلاش برای از سرگیری منظم راه اندازی میان افزایش قرنطینه اقدامات با توجه به گزارش های رسانه هادر حالی که روسیه و آژانس فضایی (Roscosmos) به تازگی گفت: دولت اخبار سایت TASS که coronavirus تحت تاثیر قرار نیست کار خود را در چین.

این آژانس فضایی کانادا وب سایت نیست ذکر است هر coronavirus اقدامات, اما یک بیانیه از آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید مقامات دولتی در حال مشاهده این وضعیت از نزدیک و “ارائه خواهد شد به روز رسانی به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود.”

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de