ناسا تلسکوپ ایده می تواند نقطه پوشش گیاهی در دور سیارات فراخورشیدی

ناسا بودجه تحقیق و پژوهش برای یک مفهومی تلسکوپ به نام “خورشیدی لنز گرانشی” (SGL) است که می تواند به ما اجازه می دهد به دور سیارات فراخورشیدی در یک شخص قطعنامه — اینده تلاش است که می تواند کمک به پیدا کردن یک بار و برای همه اگر ما به تنهایی در جهان است.

پروژه دریافت فاز I و II بودجه تحت سازمان ناسا نوآورانه مفاهیم پیشرفته (نیاک) برنامه یک انکوباتور اساسا مربوط به اینده و آخرتی مفاهیم.

ایده این است که “به طور مستقیم در تصویر قابل سکونت زمین-مانند exoplanet در درون ما ستارگان محله” با توجه به توضیحات این پروژه است. بیش از شش ماه از مشاهده ما می تواند یک قطعنامه از حدود 25 کیلومتر “به اندازه کافی برای دیدن سطح ویژگی ها و نشانه هایی از habitability.”

ناسا تصویر همراه این اطلاعیه نشان می دهد که یک هنرمند تفسیر از تصاویر تلسکوپ می تواند به دست آوردن — نشان سبز بر روی سطح یک سیاره دور.

آلبرت اینشتین اولین پیش بینی 84 سال پیش که اشعه های نور هایی که در لبه خورشید همگرا به یک لنز در حدود 550 واحد نجومی (حدود 82 میلیارد کیلومتر) به دور است.

Slava Turyshev فیزیکدان ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت و سرب نویسنده مرتبط با مطالعه آپلود به preprint بایگانی arXiv در ماه فوریه نشان می دهد که این پدیده می تواند به ما اجازه می دهد برای دریافت کاملا دقیق تصاویر از راه دور سیارات مشابه زمین.

“در دخالت قوی منطقه از SGL این نور را تا حد زیادی تقویت تشکیل حلقه اینشتین در اطراف خورشید به نمایندگی از تحریف تصویر از تمدید منبع” این مقاله را می خواند.

یک تصویر موجود در ناسا اعلام نشان می دهد و حتی Turyshev این تصویر از چه exoplanet نزدیک می مانند با استفاده از یک SGL.

اما یک مانع قابل توجهی ما باید برای غلبه بر. ما می خواهم به انجام یک “متر-کلاس تلسکوپ خورشیدی coronagraph” به فوق العاده فاصله از خورشید است. برای چشم انداز, Voyager, من در حال حاضر تنها حدود 123 واحد نجومی دورتر از زمین پس از رسیدن به لبه منظومه شمسی در سال 2012 — دورترین ما تا کنون با ارسال یک جسم انسان ساخته شده.

به نگه داشتن هزینه های پایین و امکان سنجی به عنوان بالا که ممکن است Turyshev نشان می دهد که “ازدحام معماری برای smallsats” با بادبان خورشیدی برای قدرت می تواند به پرواز در امتداد SGL برای مشاهده “چند سیارات/قمر از یک exosolar سیستم” در همان زمان.

ادامه مطلب: مستقیم Multipixel تصویربرداری و طیف سنجی از یک Exoplanet با یک خورشیدی لنز گرانشی ماموریت [ناسا]

بیشتر در ناسا نیاک برنامه: ناسا بودجه غول رادیو تلسکوپ مفهوم در Far Side of Moon

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>