ناسا شیپور خاموشی SpaceX برای راه اندازی سرعت ماهواره را به مطالعه زمین را اقیانوس ها تغییر آب و هوا

SpaceX برنده ناسا قرارداد برای راه اندازی یک علوم زمین ماهواره ای است که پشت سرگذاشته لغو از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سه بار جداگانه.

یک SpaceX Falcon 9 rocket خواهد لافت به سرعت ماهواره ای (نام آن کوتاه است برای Plankton, آئروسل, ابر, اقیانوس اکوسیستم) ) فضاپیما به مدار در دسامبر 2022 ناسا اعلام کرد. راه اندازی را از کیپ کاناورال فلوریدا با استفاده از فالکون 9 که اولین مرحله راه اندازی کرده است حداقل یک ماموریت در گذشته است.

“SpaceX مفتخر است به ادامه حمایت از ناسا مهم علمی مشاهدهای ماموریت های راه اندازی شده توسط سرعت کمک خواهد کرد که بشریت درک بهتر محافظت و حفظ سیاره ما” Gwynne Shotwell SpaceX رئیس جمهور و رئیس اجرایی گفت: در یک شرکت بیانیه.

آن شده است یک راه طولانی به سرعت آماده برای راه اندازی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سعی در انصراف از اقیانوس-مشاهده ماموریت در بودجه پیشنهادی برای سال 2018, 2019 و 2020 به صرفه جویی در پول. اما سرعت — که نام یکی از اولویت های شورای ملی تحقیقات در سال 2007 علوم زمین decadal نظرسنجی — پافشاری کرده است. در هر سه مورد کنگره رای شامل بودجه اضافی برای حمایت از این ماموریت است.

اخیرا در ماه دسامبر 2019 کنگره مجاز $131 میلیون دلار برای سرعت در مالی سال 2020 با توجه به SpaceNews. ناسا به طور کلی بودجه مالی برای سال 2020 است $22.629 میلیارد و پنج درصد افزایش بیش از 2019. ناسا بودجه در سال 2020 نشان دهنده حدود 0.48% از همه دولت آمریکا هزینه با توجه به سیارهای جامعه.

سرعت تمرکز بر بررسی اقیانوس ابرها و ذرات معلق در هوا (هوا کوچک ذرات) از زمین. این اجازه خواهد داد که این ماموریت به شکل تنوع گیاهان شناور که در حال کوچک گیاهی مانند موجودات در اقیانوس هستند که پایه زنجیره غذایی. این ارگانیسم ها در پایه زنجیره غذایی است و می تواند به دانشمندان کمک کند درک چگونگی تغییر آب و هوا بر محیط زیست و زمین گونه است.

سرعت را در مدار زمین و در حدود 1.5 برابر ارتفاع ایستگاه فضایی بین المللی; علم ماموریت خواهد بود و در حدود 420 مایل (675 کیلومتر) در حالی که ایستگاه فضایی را در مدار به طور معمول 250 مایل (400 متر) در ارتفاع.

بالا ابزار از سرعت است که اقیانوس ها رنگ ساز که در ادامه کار از قبلی اقیانوس-color مطالعات. سرعت را بررسی اقیانوس رنگ در طول موج اعم از اشعه ماورای بنفش به کوتاه مادون قرمز ناسا می گوید. پس سرعت خواهد بود در sun-synchronous مدار این اجازه خواهد داد که به صورت مداوم روشنایی روز شرایط را برای تصویربرداری – و آن را آسان تر برای مقایسه مناطق مختلف و یا همان منطقه بیش از مدت طولانی.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de