ناسا تعلیق کار بر روی SLS megarocket و کپسول اوریون با توجه به شیوع کروناویروس

از شیوع کروناویروس است پیچیده ناسا آماده سازی برای بشریت بعدی جهش بزرگ.

آژانس فضایی است که توقف تولید و آزمایش آن به فضا راه اندازی سیستم (SLS) megarocket و جبار خدمه کپسول عمیق-فضای سخت افزاری طراحی شده برای دریافت فضانوردان به ماه و مریخ ناسا رئیس جیم Bridenstine اعلام کرد روز شنبه (19 مارس).

این تعلیق موقت که طول می کشد تا اثر جمعه (20 مارس) در پاسخ به گسترش این رمان coronavirus و بیماری های آن, علل شناخته شده به عنوان COVID-19. ناسا است که بالا بردن آن Michoud مجمع تسهیلات در لوئیزیانا و Stennis Space Center در می سی سی پی به مرحله 4 از آژانس “پاسخ چارچوب” با توجه به نگرانی در مورد همه گیر Bridenstine گفت.

مرتبط با: شیوع کروناویروس می لرزد فضای صنعت: این اثر تا کنون

در مرحله 4 به بالاترین سطح خود از چارچوب یک مرکز تعطیل, به جز برای کار مورد نیاز برای حفاظت از زندگی و زیرساخت های حیاتی.

“تغییر در Stennis ساخته شده بود با توجه به افزایش تعداد COVID-19 موارد در جامعه اطراف مرکز تعداد خود-جداسازی موارد در نیروی کار ما وجود دارد و یک مورد تایید شده در میان ما Stennis تیم” Bridenstine گفت: در یک به روز رسانی پنج شنبه.

“در حالی که وجود دارد هیچ تایید موارد در Michoud تسهیلات در حال حرکت است به مرحله 4 با توجه به افزایش تعداد COVID-19 مورد در منطقه محلی مطابق با محلی و دستورالعمل های فدرال,” او اضافه شده است.

SLS بزرگ هسته ای مرحله ساخته شده است در Michoud و تست شده در Stennis. اولین SLS هسته به تازگی از سفر Michoud به Stennis برای حیاتی “سبز اجرای” کمپین تست پیش از megarocket در اولین ماموریت که ارسال uncrewed جبار در اطراف ماه. که پرواز شناخته شده به عنوان آرتمیس 1 در حال حاضر هدفمند برای اواسط 2021.

آرتمیس 2 اولین crewed پرواز SLS و جباررا ارسال فضانوردان در یک سفر در اطراف ماه. و آرتمیس 3 قرار داده خواهد شد دو فضانورد را در نزدیکی ماه را در قطب جنوب در اولین crewed قمری پس از فرود آپولو 17 در سال 1972 است. ناسا در حال کار به جلو آرتمیس 3 در سال 2024 به عنوان کارگردان کاخ سفید است.

ساخت که 2024 مهلت دشوار خواهد بودناسا گفته اند هر چند آنها همچنین تاکید کرد که آژانس استقبال و تا به چالش. معلوم نیست در این لحظه چقدر از تاثیر کار فعلی توقف را در Artemis, جدول زمانی, اما آن را قطعا کمک خواهد کرد.

قابل توجه تاخیر به سختی خواهد بود بی سابقه ای برای SLS; قدرتمند موشک را توسعه طولانی گرفتار شده است توسط سرریز هزینه و برنامه ورقه.

Michoud و Stennis عضویت در مرکز تحقیقات Ames در دره سیلیکون به عنوان تنها مراکز ناسا در مرحله 4 در پاسخ framework. آژانس را از دیگر امکانات در مرحله 3 که در آن telework اجباری برای تمام کارکنان به جز “ماموریت ضروری پرسنل.”

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im