ناسا ابر رایانه پیوستن به مبارزه با کروناویروس

به عنوان ایالات متحده تصدیق برای پاسخ به گسترش COVID-19 همه گیرناسا ابر رایانه در حال پیوستن به این تلاش به دنبال درمان بالقوه و واکسن نامزدها.

یک ابتکار جدید به ارمغان می آورد با هم ناسا و بنیاد ملی علوم و همچنین به عنوان یک میزبان از دپارتمان انرژی آزمایشگاه شرکت ها و موسسات دانشگاهی. کاخ سفید اعلام کرد که تلاش به معنای منحرف یدکی محاسبات منابع به پژوهش با هدف کاهش بیماری همه گیرامروز (23 مارس).

“من افتخار می کنم که @ناسا است که وام دهی ما ابر تخصص برای کمک به مبارزه جهانی علیه COVID-19,” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در بیانیه ای در توییتر. “برای بیش از شش دهه از آژانس استفاده کرده است تخصص خود را در چالش های است که بهره مند از مردم در سراسر جهان در راه های غیر منتظره.”

مرتبط با: Coronavirus اقدامات پیشگیری از عوارض خود را در نجوم

یکی از زمینه های ناسا هدایت ابر رایانه ها آن زمان است که زمین علوم بخش, با توجه به علم ماموریت ریاست توماس Zurbuchen. “محققان ورودی داده های ماهواره ای برای اجرای مدل های آب و هوایی برای پیش بینی زمین, آینده, آب و هوا” Zurbuchen گفت: در بیانیه ای در توییتر. “ناسا است که با خوشحالی به من قرض بدهید ما ابر تخصص برای کمک به مبارزه جهانی علیه #COVID19.”

محققان در حال کار بر روی پروژه های مرتبط با COVID-19 قادر خواهید بود به درخواست برای زمان در سوپرکامپیوترها با توجه به کاخ سفید بیانیه ایکه باید سرعت محاسبات لازم برای کاهش بیماری همه گیر.

“امریکا در حال آمدن است با هم به مبارزه COVID-19 و که به معنی رها کردن ظرفیت کامل از جهان ما-کلاس ابر رایانه به سرعت در حال پیشرفت تحقیقات علمی برای درمان و واکسن” مایکل Kratsios ایالات متحده افسر ارشد فناوری گفت: در این بیانیه است.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de