ناسا هنوز هم برای هدف 2024 ماه فرود با وجود SLS megarocket تاخیر

راه اندازی اولین ناسا بازگشت-به-ماه برنامه تضعیف شده به نیمه دوم سال 2021 اما 2024 همچنان هدف اول crewed قمری پس از فرود آپولو روز.

در مارس 2019 ناسا آن را به نام قمری بازگشت برنامه آرتمیسپس از یونانی الوهیت است که هر دو آپولو را دوقلو, خواهر و الهه ماه. این برنامه اولین ماموریت آرتمیس 1 است uncrewed تست پرواز از فضای راه اندازی سیستم (SLS) megarocket و جبار خدمه کپسول. اگر همه می رود و این دو را حمل انسان به ماه و برگشت در طول آرتمیس 2 و آرتمیس 3 نهایی دو ماموریت مربوط به فاز.

آرتمیس 1 که علامت اولین پرواز SLS و دوم شکارچی در حال حاضر بیش از یک سال دور عقب هل دادن نوامبر سال 2020 راه اندازی زمانی که قبلا اعلام شده توسط ناسا مدیر جیم Bridenstine به عنوان SpaceNews اخیرا گزارش داد.

مرتبط با: NASA فارغ التحصیلان کلاس جدید از فضانوردان برای پیوستن به آرتمیس دوران ماموریت

آرتمیس 1 را ارسال اوریون در یک سفر در اطراف ماه. پرواز تست را نشان می دهد عملکرد های مختلف کلید SLS و جبار سیستم از جمله خدمه کپسول را سپر حرارتی. پس از آن ماموریت آرتمیس 2 خواهد بود که اولین crewed تست پرواز SLS و جبار آوردن انسان در اطراف ماه و پس از آن با خیال راحت به زمین. آرتمیس 2 در حال حاضر هدفمند برای اواخر سال 2022.

آخر بازی از این برنامه اولین مرحله (و در آن پیش بینی ترین فصل) توسط Artemis 3 که قرار دادن دو فضانوردان در سطح ماه نزدیکی ماه قطب جنوب. از آن خواهد شد اولین crewed قمری پس از فرود آپولو 17 در دسامبر سال 1972 است.

سال گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کوتاه آرتمیس 3 مهلت قابل توجهی.

در مارس 26, 2019, معاون رئیس جمهور, مایک پنس اعلام کرد که ناسا با هدف بازگشت انسان به ماه توسط 2028 بود “فقط به اندازه کافی خوب نیست” و سپس گفت که ایالات متحده آن را تا سال 2024. پنس این اظهارات را در نشست پنجم فضایی ملی برگزار شد در فضایی آمریکا و موشک مرکز در هانتسویل ،

بسیاری در spaceflight صنعت شگفت زده شدند از جمله ناسا دانشیار مدیر استیو Jurcyk.

“معاون رئیس جمهور اعلام کرد که ما قصد بازگشت به ماه با فضانوردان تا سال 2024. روز قبل از برنامه ما بود به بازگشت فضانوردان به ماه توسط 2028,” Jurcyk گفت: Feb. 28 در سخنان افتتاحیه در سطح ماه نوآوری کنسرسیوم به میزبانی Johns Hopkins University Applied Physics Laboratory در لورل مریلند.

“به طوری که جالب بود. ما فقط از دست داد و چهار سال از برنامه ریزی در مورد 5 دقیقه سخنرانی,” او اضافه شده است.

هنرمند مفهوم آینده ماه فرود انجام شده تحت ناسا آرتمیس برنامه. این آژانس فضایی در حال تلاش برای بازگشت فضانوردان (از جمله اولین زن) به سطح ماه تا سال 2024 به عنوان کارگردان کاخ سفید است. (اعتبار تصویر: ناسا)

اما Jurcyk تاکید کرد که تیم ناسا و آژانس فضایی دانشگاه شرکای “هیجان زده” و برای چالش.

“همه عناصر به انجام این [فاز] در حال توسعه با یک استثنا” Jurcyk گفت.

“یک عنصر است که ما این را به گرفتن توسعه لگد کردن در انسان است, فرود, سیستم,” او گفت:. “ما بسیار نزدیک به اعطای, به احتمال زیاد, چند, قرارداد یک یا چند قرارداد برای انسان فرود سیستم در عرض چند هفته” او بعد از آن اضافه شده است.

فرود سیستم شامل حمل و نقل عنصر در صورت صعود و نزول وسایل نقلیه است که می تواند خدمه از پیشنهاد در مدار ماه پاسگاه به نام قمری, دروازهپایین به پایین قمری مدار.

مرتبط: آیا می خواهید برای رفتن به ماه ؟ ناسا در حال حاضر مصرف فضانورد جدید برنامه های کاربردی.

ناسا در حال برنامه ریزی عمیق-فضای زیستگاه در اطراف ماه, نام ماه, دروازه به عنوان مقصد بعدی برای فضانوردان. این minispace ایستگاه خواهد بود یک نقطه برای ماموریت های آینده به ماه و فراتر از آن. (اعتبار تصویر: ناسا)

آینده نه تا 12 ماه در حال رفتن به انتقادی در توسعه, فرود, سیستم Jurcyk گفت.

“ما رو مطالعه قرارداد با یک دوجین از همکاران صنعت در فرود سیستم در حال حاضر و کسانی که در حال بسته بندی و ما در حال رفتن به حرکت به پایین را انتخاب کنید,” او گفت:. در طی این سال ناسا ناخن فرود-سیستم مورد نیاز و وارد کردن اولیه طراحی بررسی Jurcyk اضافه شده است.

هر بخشی دیگر از آرتمیس فاز 1 در حال حاضر در جریان است.

آرتمیس طراحی شده است برای هموار کردن راه برای crewed سفر به مریخ که ناسا با هدف به جلو در 2030s. Jurcyk لمس در یکی از مهم طولانی مدت از ویژگی های خود را در طول Feb. 28 ارائه: داشتن یک سیستم حلقه بسته.

بیش از دو دهه گذشته crewmembers در ایستگاه فضایی بین المللی باید زمان زیادی را صرف تعمیر و جایگزینی کنترل محیط زیست و سیستم های پشتیبانی از حیات گفت. قابلیت اطمینان این سیستم نیاز به بهبود Jurcyk گفت و آرتمیس نیاز به رسیدن به یک سیستم حلقه بسته “که در آن ما در حال بازیافت همه چیز را در … ما نیاز به بهبود قابلیت اطمینان ما اگر ما می خواهیم در یک [یا] دو سال سفر به مریخ است.” اوریون در حال حاضر نه یک سیستم حلقه بسته اما ناسا امیدوار پایین جاده که قمری دروازه خواهد شد.

ممکن است یکی دیگر از چالش شامل حصول اطمینان از که ناسا ارتباطات زیرساخت آماده است تا به حمایت از crewed ماموریت آرتمیس 2 و 3. در پایان Jurcyk ارائه یک عضو مخاطبان به اشتراک گذاشته یک نگرانی است که آژانس فضایی عمیق شبکه (DSN) که ناسا با استفاده از برقراری ارتباط با آن فضاپیمای مختلف ممکن است به شدت مشمول مالیات با علاوه بر این از آرتمیس مسئولیت. Jurcyk پاسخ داد که این نگرانی به تازگی در یک جلسه در مورد آرتمیس 2.

“ما قطعا رفتن به ارتقاء و تکامل کنونی DSN زیرساخت ها و کسانی که قصد دارد در محل هستند … این شکاف در حال حاضر ما در حال رفتن به پر کردن آن واقعا به سرعت” نه تنها با کار در سراسر معاونت ماموریت اما همچنین همکاری با صنعت و شرکای بین المللی Jurcyk گفت.

دنبال دوریس Elin Urrutia در توییتر @salazar_elin. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de