ناسا تا دور آن را می توانید ببینید ستاره ها از زاویه های مختلف

دیدگاه جدید

بسیار دور ناسا است که به ما این توانایی نگاه به جهان از یک چشم انداز جدید.

New Horizons ناسا کاوشگر که راه اندازی شد و در آغاز سال 2006. از آن پس Popular Science گزارش این سفر 4.2 میلیارد مایل از زمین است. آن چنان دور است که هنگامی که آن را به نظر می رسد در آسمان در نزدیکی ستاره به نظر می رسد در مکان های مختلف از آنها که دیده از زمین است.

نقطه تفاوت

افق های جدید تصاویر گرفته شده از دو در نزدیکی ستاره پروکسیما قنطورس و گرگ 359 در ماه آوریل است. ابزار دقیق اندازه گیری موقعیت ستاره های دوردست با تکیه بر تغییرات اندک در ادراک به نام اختلاف منظر, Popular Science گزارش. اما این اولین بار است که چنین تغییر قابل مشاهده است به چشم.

“آن را عادلانه می گویند که افق های جدیدی است که به دنبال در یک بیگانه, آسمان, بر خلاف آنچه که ما می بینیم از زمین” افق های جدید اصلی محقق آلن استرن گفت: در ناسا آزادی مطبوعات. “و این که اجازه داده است ما را به انجام کاری که هرگز انجام شده قبل از اینکه به دیدن نزدیکترین ستاره مشخصه آواره در آسمان از مواضع ما دیدن آنها بر روی زمین است.”

پاس اول

در حال حاضر جدید تصاویر جشن گرفته بودن خود را برای جهان برای اولین بار ، اما در آینده بیشتر مشاهدات مانند این می تواند کمک به اخترشناسان بهتر نقشه جهان هستی است.

“حرفه ای و آماتور نجوم جوامع تا به حال شده است در انتظار این را امتحان کنید,” افق های جدید محقق Tod Lauer گفت: در آزادی “و ما بسیار هیجان زده به کمی اکتشافات فضایی تاریخ است.”

ادامه مطلب: فضاپیمای افق های جدید است تا دور آن را با دیدن ستاره از زوایای جدید [Popular Science]

بیشتر در افق: افق های جدید را به گذشته پرواز دور ترین هدف ما تا کنون بازدید

tinyurlclck.ruulvis.netshrtco.de