ناسا فضاپیمای بازیابی از قطعی 11.5 میلیارد مایل از زمین

Interstellar قطعی

فضاپیمای ویجر 2 در ابتدا راه اندازی شد در سال 1977 به مطالعه ستاره ما سیستم سیارات بیرونی است که در حال حاضر در فضای بین ستاره ای میلیاردها کیلومتر از زمین است. در ژانویه پروب با تجربه جدی و قطعی است که تحت تاثیر یک میزبان از مهم ابزار علمی.

اما خوشبختانه شکستن رکورد فضاپیما به عقب آنلاین.

“پنج عامل علم ابزار است که خاموش شد توسط فضاپیمای گسل حفاظت روال در حال به عقب و بازگشت به حالت عادی علم اطلاعات” ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت نوشت: در یک به روز رسانی.

منبع تغذیه

ویجر 2 در حال حاضر در مسابقه از طریق فضای بین ستاره ای در فاصله حدود 11.5 میلیارد مایل (18.5 میلیارد کیلومتر) از زمین است. این بدان معناست که هر گونه ارتباطات را 17 ساعت تمام برای رسیدن به آن با توجه به ناسا و یکی دیگر از 17 به آن را به عقب. قابل درک است که وظیفه رفع این فضاپیما نرم افزار بسیار روی حیله و تزویر.

قطعی شد ناشی از “تقصیر نرم افزار حفاظت از روال” پس از ویجر 2 موفق به کالیبره کردن خود را در حال چرخش به دور محور خود در ژانویه 25. دو سیستم در سمت چپ در حال اجرا در سطوح نسبتا بالایی از قدرت باعث فضاپیما به “overdraw در دسترس خود را تغذیه.”

خداحافظ خورشید

در دسامبر 2018 40 سال پس از آن راه اندازی شد به فضایی ویجر 2 دوم شد انسان ساخته شده, شی برای خروج از heliosphere خورشید محافظ حباب در اطراف منظومه شمسی است. آن دو فضاپیمای ویجر 1 اولین بار بود به فضای بین ستاره ای در سال 2012.

و ویجر 1 است و خوشحالم که آن دو پشت آنلاین, آژانس فضایی شوخی.

“همه در حال حاضر کودک, این همه در حال حاضر! من دوقلو ویجر 2 را به حالت عادی عملیات” توییتی ناسا رسمی ویجر حساب.

ادامه مطلب: فضاپیمای ویجر 2 برای بقای قطعی می شود به interstellar علم [CNET]

بیشتر در ویجر: ویجر پروب در حال اجرا هستند کم در قدرت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im