ناسا: چیزی است که خاموش در این مورد میان ستاره ای دنباله دار

در سال 2019 ستاره شناسان یک کشف باور نکردنی: یک ستاره دنباله دار از یک سیستم ستاره ساخت یک رویکرد به خورشید در یک مسیر غیر معمول است که بعدها به نام “2I/Borisov” پس از این کار شناس که کشف آن است.

مشاهدات نشان می دهد که آن خانه ستاره سیستم می تواند شبیه به خود ما است. دانشمندان ناسا حتی پیشنهاد کرد که جسم ممکن است نگه دارید آب است.

در حال حاضر یک مطالعه جدید توسط یک تیم بین المللی از محققان به رهبری توسط ناسا نشان داده است چیزی بسیار غیر معمول: گاز ناشی از دنباله دار حاوی مقادیر غیر منتظره ای بالا از مونواکسید کربن — تا 26 برابر بالاتر از متوسط دنباله دار.

“این اولین بار است که ما تا کنون نگاه در داخل یک ستاره دنباله دار از خارج از منظومه شمسی ما است و آن را به طور چشمگیری متفاوت از بسیاری دیگر از ستاره های دنباله دار دیده ایم قبل از” مارتین Cordiner, astrochemist در NASA Goddard Space Flight Center و نویسنده سرب از مطالعه منتشر شده در مجله طبیعت نجوم در بیانیه ای گفت.

این واقعیت است که آنها هر مونوکسید کربن نیست به خودی خود غیر معمول است. این یکی از رایج ترین یافت مولکول در فضا است. اما بسیار غلظت بالا و متحیر محققان.

“ستاره دنباله دار باید تشکیل شده از مواد بسیار غنی در شرکت یخ است که تنها در حال حاضر در پایین ترین درجه حرارت موجود در فضای زیر -420 درجه فارنهایت (-250 درجه سانتیگراد),” Stefanie Milam سیاره دانشمند در NASA Goddard Space Flight Center و همکاری نویسنده این مطالعه گفت: در این بیانیه است.

آنها بر این باورند فراوانی از گاز می تواند به ما بگویید که در مورد ستاره دنباله دار را در صفحه اصلی.

“اگر این گازها ما مشاهده منعکس کننده ترکیب 2I/Borisov را در زادگاه و سپس آن را نشان می دهد که ممکن است آن را تشکیل داده اند در راه های مختلف از منظومه ستاره های دنباله دار در یک بسیار سرد بیرونی منطقه از راه دور از سیستم های سیاره ای” گفت: Cordiner.

دانشمندان نشان می دهد که 2l/Borisov کرده اید می تواند صرف میلیاردها سال سفر از طریق سرماخوردگی شدید از فضای بین ستاره ای پس از yeeted از میزبان خود سیستم آن را به عنوان آمد در نزدیکی عبور ستاره.

اما ما هنوز هم نمی تواند با دقت اشاره کردن آنچه در آن خانه سیستم به نظر می رسد فقط رتبهدهی نشده است.

“2I/Borisov به ما اولین نگاه اجمالی به علم شیمی است که به شکل دیگری از سیستم های سیاره ای” گفت: Milam. “اما تنها زمانی که ما می توانیم مقایسه جسم دیگر interstellar ستاره های دنباله دار خواهد شد که ما یاد بگیرند که آیا 2I/Borisov یک مورد خاص و یا اگر هر interstellar شی غیر منتظره ای بالا سطح شرکت.”

ادامه مطلب: عجیب و غریب در ماده میان ستاره ای دنباله دار Borisov ارائه می دهد یک سرنخ به ریشه [Space.com]

بیشتر در Borisov: دانشمندان ناسا می گویند INTERSTELLAR شی ممکن است نگه دارید بیگانه آب

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>