ناسا Soars و دیگران شاقول در مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی

ما پژوهش در هوش مصنوعی (AI) و محاسبات کوانتومی را افزایش چشمگیر در بودجه سال 2021 تحت یک پیشنهاد بودجه منتشر شده توسط کاخ سفید در فوریه 10. بودجه درخواست صادر شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باعث کاهش در سراسر اکثر علوم سازمان برای 2021 سال مالی آغاز می شود که در 1 اکتبر سال 2020 است. اگر چه کنگره بارها رد این درخواست برای کاهش است و در واقع افزایش علم صرف در تصویب بودجه—132 صفحه سند از کاخ سفید ارائه می دهد یک نمایش به دولت اولویت ها و جاه طلبی های منتهی به انتخابات ماه نوامبر.

میان ما و آژانس است که صندوق و انجام تحقیقات ناسا را مشاهده دستاوردهای بزرگ. بنیاد ملی علوم (NSF), National Institutes of Health (NIH) و وزارت انرژی (DOE) در میان دیگران میله میله برای بودجه کاهش است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است که تهمت می گوید:” مایکل Lubell یک فیزیکدان در کالج شهر نیویورک که آهنگ فدرال علوم-مسائل مربوط به سیاست. همه از مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه باید به دنبال بریده بریده بودجه برای ما, شرکت پژوهش, اما او هنوز برای متقاعد کردن قانونگذاران در کاپیتول هیل Lubell می گوید. “او می تواند درخواست برای آنچه که او می خواهد اما این به آن معنا نیست آن را به اتفاق می افتد.”

ناسا

تحت درخواست رئیس جمهور ناسا می توانید US$25.2 میلیارد دلار برای سال مالی 2021 یک پرش از نزدیک به 12 درصد بیش از بودجه تصویب شده توسط کنگره برای سال جاری است. پول است که به منظور پرش شروع دولت برنامه ای برای ارسال فضانوردان به ماه تا پایان سال 2024. این درخواست شامل $3.4 میلیارد دلار برای توسعه قمری landers است که می تواند حمل انسان است. سال گذشته نمایندگان مجلس اعطا 600 میلیون دلار به سمت توسعه چنین landers—کمتر از نیمی از آنچه که کاخ سفید خواسته است.

زیر پرچم یک ماه-به-مریخ’ استراتژی درخواست رئیس جمهور همچنین شامل $529 میلیون دلار برای رباتیک اکتشاف مریخ. که شامل آوردن مجموعه ای از نمونه های سنگ خواهد شد که جمع آوری شده توسط یک مریخ نورد میله میله برای راه اندازی در ماه جولای و در حال توسعه یخ-نقشه برداری ماموریت به جمع آوری اطلاعات برای آینده سایت های فرود.

ناسا علوم ماموریت اداره که منابع مالی خارجی پروژه های تحقیقاتی و همکاران را دریافت 6.3 میلیارد دلار است که همان مقدار پیشنهاد شده توسط کاخ سفید در سال گذشته را نزدیک به 12 درصد کاهش از آنچه در کنگره اختصاص داده است. به عنوان در سال های گذشته, درخواست رئیس جمهور با هدف لغو ناسا گل سرسبد بعدی تلسکوپ فضایی گسترده ای در زمینه نظر سنجی مادون قرمز تلسکوپ و همچنین به عنوان برنامه ریزی شده, Plankton, آئروسل, ابر, اقیانوس اکوسیستم (سرعت) و آب و هوا مطلق درخشندگی و Refractivity رصدخانه (CLARREO) Pathfinder زمین-علوم ماموریت. همچنین در پیشنهادی سفت بلوک است استراتوسفر Observatory for Infrared Astronomy (صوفیه) یک تلسکوپ است که مگس روی یک جت ادم تنومند و بدقواره. کنگره را رد کرده است کسانی که درخواست کاهش در سال گذشته است.

NIH

رئیس جمهور بودجه پیشنهاد $38.7 میلیارد دلار برای NIH حدود 7 درصد کاهش در سطح فعلی $41.7 میلیارد دلار است. پیشنهاد این است که سازگار با گذشته کاخ سفید درخواست بودجه; آخرین سال دولت درخواست 5 دلار-میلیارد دلار کاهش دهد. همانطور که در 2 سال گذشته بودجه پیشنهاد ایجاد یک جدید $335 میلیون NIH موسسه, موسسه ملی تحقیقات در ایمنی و کیفیت را جایگزین آژانس تحقیقات بهداشتی و با کیفیت در بخش بهداشت و خدمات انسانی. همچنین به عنوان بخشی از دولت را گسترده تر فشار برای استفاده و توسعه هوش مصنوعی در سراسر بخش های کاخ سفید اختصاص 50 میلیون دلار از آن پیشنهاد NIH بودجه برای مطالعه بیماری های مزمن با استفاده از هوش مصنوعی.

NSF

کاخ سفید پیشنهاد به دنبال در مجموع $7.7 میلیارد دلار برای NSF برای سال مالی 2021 کاهش بیش از 500 میلیون دلار از تصویب بودجه سال 2020. این شامل 6 درصد کاهش در سرمایه گذاری برای تحقیق و توسعه است.

درخواست رئیس جمهور شامل کاهش به شش NSF هفت تحقیقات معاونت از جمله کاهش بیش از 100 میلیون دلار برای هر یک از علوم زیستی و مهندسی. کامپیوتر و علوم اطلاعات و مهندسی خواهد بود تنها عمده تحقیقات منطقه به دید افزایش کمک های مالی خود را مطابق با, دولت برنامه ای برای اولویت بندی هوش مصنوعی و محاسبات کوانتومی. این دو حوزه را دریافت خواهد کرد یک ترکیب 1 میلیارد دلار از NSF بودجه زیر پیشنهاد رئیس جمهور. این NSF بودجه نیز شامل 50 میلیون دلار برای نیروی کار و توسعه با تمرکز بر جامعه کالج های تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها (HBCUs) و دیگر اقلیت خدمت موسسات. اما بودجه خواستار عمیق کاهش به دیگر تنوع متمرکز طرح های مانند HBCU برتری در برنامه های تحقیقاتی

پیشنهاد کاهش بیش از 10% خواهد بریده بریده بودجه علوم تحقیقات دفتر بین المللی علم و مهندسی و دفتر قطبی برنامه های که حفظ ما تحقیقات حضور در قطب شمال و قطب جنوب.

تیم Clancy رئیس جمهور قوس خیابان یک شرکت مشاوره در Alexandria, Virginia, با تمرکز بر سیاست علم فدرال می گوید که اگر کنگره به طور معمول رد تهمت پیشنهاد کاهش به علم, بودجه, بودجه سخت کلاه در این سال ممکن است این معنی است که قانونگذاران را مجبور به تصمیم گیری های دشوار در مورد برش برنامه ها به منظور آزاد کردن پول برای رئیس جمهور هوش مصنوعی و طرح های کوانتومی.

سازمان حفاظت محیط زیست

بودجه را ارائه $5.8 میلیارد دلار برای سازمان حفاظت محیط زیست را از علم افت نزدیک به 17 درصد از 2020 سطوح. دفتر را تیز کاهش در سراسر نمونه کارها خود را که از دهانه های بیولوژیکی و زیست محیطی تحقیقات همجوشی و فیزیک انرژی بالا است. تنها پیشرفته محاسبات علمی برنامه تقریبا با سطح بودجه از $988 میلیون دلار خواهد فرار به کاهش است.

کاخ سفید بار دیگر پیشنهاد کاهش بودجه برای انرژی پاک تحقیق. محبوب پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان انرژی (ARPA-E)—دریافت کرده است که یک رکورد $425 میلیون سال گذشته خواهد بود—حذف و دفتر بهره وری انرژی و انرژی های تجدید پذیر را ببینید بودجه خود را کاهش تقریبا 74 درصد. بودجه برای سوخت فسیلی تحقیق و توسعه را کاهش کمتر از 3 ٪ کاهش به $731 میلیون.

پیشنهاد چهره ها احتمال طولانی در کاپیتول هیل که در آن قانونگذاران باید خودداری کردند در چنین کاهش است. سال گذشته به عنوان مثال دولت به دنبال قطع از علم بودجه نزدیک به 16 درصد; کنگره در پاسخ nudging مجموع تا 6 درصد به رکورد 7 میلیارد دلار است.

سازمان حفاظت محیط زیست

کاخ سفید بار دیگر به دنبال به شدت کاهش بودجه برای سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) که می بینید بودجه خود را با کاهش حدود 26 درصد به $6.7 میلیارد دلار است. بودجه ارائه می کنند فقط $478 میلیون علم و فناوری در کاهش 33 درصد. اما کنگره بارها را رد کرده و دولت را تلاش برای کاهش بودجه برای سازمان حفاظت محیط زیست که بودجه افزایش یافته است و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وارد کاخ سفید است.

NOAA

سازمان ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) را دریافت بیش از $4.6 میلیارد دلار کاهش 14٪. علم هسته بودجه در اداره اقیانوسی و جوی تحقیقات می گیرند بیش از 40 ٪ به $327 میلیون اگر چه کنگره رد مشابه کاهش سال گذشته است. دولت بار دیگر پیشنهاد حذف ملی Sea Grant کالج برنامه که ترویج پژوهش به حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار از منابع دریایی و که کنگره تاکنون حفظ شده است. بودجه را ارائه $188 میلیون دریا-طبقه نقشه برداری و اکتشاف تلاش در امتداد سواحل ما.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در فوریه 10 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im