ناسا ماهواره ای را می بیند آلودگی هوا قطره بیش از شمال شرقی با ما در میان شیوع کروناویروس

ناسا داده های ماهواره ای نشان داد کاهش قابل توجهی در آلودگی هوا بیش از مناطق عمده شهری از شمال شرقی ایالات متحده به عنوان مردم کاهش سفر در طول اپیدمی گسترش جدید کروناویروس.

بسیاری از ایالات در سراسر ایالات متحده اجرا مستندات و پناهگاه در محل سفارشات در پاسخ به گسترش COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروس. داده ها از ازن ابزار نظارت (OMI) در ناسا هاله ماهواره ای نشان می دهد که افت قابل توجهی در اتمسفر نیتروژن دی اکسید یک ماده مضر ساطع شده از سوزاندن سوخت های فسیلی برای حمل و نقل و تولید برق با توجه به بیانیه ای از ناسا.

مربوط به: خاموش شدن ناگهانی از coronavirus ایجاد آسمان آبی در کالیفرنیا

ناسا به اشتراک گذاشته شده نمایش های ماهواره ای در مقایسه با نمونه دی اکسید نیتروژن غلظت نشان داده به طور متوسط مارس داده ها بین 2015 و 2019 به تولید گازهای گلخانه ای ثبت شده در ماه مارس سال 2020 است. داده ها نشان می دهد اخیر دی اکسید نیتروژن در سطوح پایین در حدود 30 درصد بیش از مناطق عمده شهری از جمله واشنگتن, DC, New York شهرستان فیلادلفیا و بوستون با توجه به این بیانیه.

داده ها از ناسا هاله های ماهواره ای به عنوان یک پروکسی برای دی اکسید نیتروژن سطح انتشار در سطح زمین اما تغییرات طبیعی در آب نیز می تواند باعث تغییرات در آلودگی در جوبه این معنی که تغییرات اخیر در سطح دی اکسید نیتروژن ممکن است در بخشی به دلیل کاهش تولید گازهای گلخانه ای و در بخش با توجه به تغییرات آب و هوا با توجه به این بیانیه.

“هر چند تغییرات در آب و هوا از سال به سال باعث تغییرات در ماهانه به معنی فردی برای سال مارس سال 2020 نشان می دهد کمترین ماهانه اتمسفر نیتروژن دی اکسید سطوح از هر گونه مارس در امی ثبت اطلاعات که از دهانه 2005 تا به امروز” با توجه به ناسا در بیانیه ای.

مشابه کاهش آلودگی هوا نیز مشاهده شده در دیگر مناطق جهان تحت تاثیر coronavirus از جمله ایتالیا و چین است.

دنبال سامانتا Mathewson @Sam_Ashley13. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>