ناسا تغییر نام کوچک ماه این طرح به سر و صدا با SpaceX

ژست خوب

در سال 2022 ناسا قصد دارد به تصادف یک فضاپیما به طور مستقیم به یک ماه در یک ماموریت شناخته شده به عنوان دو سیارک تغییر مسیر آزمون (DART) — سعی کنید از پتانسیل استراتژی برای منحرف کردن یک سیارک قاتل به سمت زمین است.

ماه است که تنها 160 متر در سراسر مدار سیارک Didymos که پرواز در نزدیکی زمین بازگشت در سال 2003 ExtremeTech گزارش. اندازه کوچک آن و نزدیکی به زمین آن را به هدف مناسب برای یک سیارک-انحراف ماموریت اما ناسا زد به یک مشکل جدی: نام آن Didymos B نیست و تقریبا به اندازه کافی برای نقش خود را در یک ماموریت سرد.

بنابراین ماه Didymos B شد Dimorphos.

هیئت مدیره زوبین

ناسا همکاری با SpaceX و آژانس فضایی اروپا (ESA) در این DART ماموریت. در سال 2021 یک SpaceX Falcon 9 rocket راه اندازی خواهد شد در یک دوره سقوط با Dimorphos — این برنامه به رم tiny ماه خیلی سخت است که آن را زدم و از آن به طور منظم در مدار اطراف Didymos.

به تازگی برخی از ایده های دیگر برای چگونه برای منحرف کردن یک سیارک قاتل مانند اتصال اینترنت آن را به یکی دیگر را به آن ارسال فزاینده البته ظاهر شده اند. اما در حال حاضر ناسا می خواهد برای تست برخی از خوب قدیمی از مد افتاده زدنی تعمیر و نگهداری.

پیگیری

پس از عمل انجام شده است ESA راه اندازی خواهد شد پیگیری ماموریت دوبله هرا برای پیگیری Dimorphos جدید به مدار اطراف Didymos با توجه به ExtremeTech.

اما این اتفاق نمی افتد تا سال 2024 به این معنی که ما باید منتظر سال — فکر کردن در مورد کیهانی وحشت ما ساخته و بدانم که آیا توفنده راکت به سیارک ها می تواند در واقع منحرف کردن آنها است.

ادامه مطلب: ستاره شناسان به سیارک ماه یک نام جدید قبل از ناسا بازدید آن را با یک فضاپیما [ExtremeTech]

بیشتر در برخورد سیارک ها: طرح جدید برای منحرف کردن سیارک قاتل: کراوات خود را ردشدن با هم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de