ناسا هل بازگشت به مریخ راه اندازی به دلیل “آلودگی نگرانی”

پاهای سرد

به نظر می رسید تقریبا اجتناب ناپذیر: ناسا است و تاخیر در آن آینده مریخ راه اندازی بیش از نگرانی های مربوط به پتانسیل آلودگی.

این تاسف گیر برای بسیار بلند پروازانه ماموریت تحقیقاتی که در اصل انتظار می رود برای راه اندازی پشتکار رور در جولای 17, CNET گزارش. اما این همه بد نیست. راه اندازی شد که در حال حاضر ضربه به 20 ژوئیه را در حال حاضر اتفاق می افتد ژوئیه 22. این ماموریت تا به حال برخی از ساخته شده است در اتاق تکان دادن بنابراین ناسا انتظار ندارد این تصمیم به علت مشکلات عمده.

اتاق تکان دادن

اگر همه می رود و پشتکار ماموریت می تواند هنوز هم در رفتن بدون دردسر. CNET گزارش می دهد که آژانس فضایی است تا اوت 11 برای راه اندازی این ماموریت است. پس از آن نقطه مریخ و زمین نمی تواند در موقعیت مناسب نسبت به هر یک از دیگر دوباره تا 2022.

در ضمن ناسا هنوز مشخص نیست دقیقا چه آلودگی نگرانی شد.

“ناسا و متحد راه اندازی داد در حال حاضر هدف قرار دادن چهار شنبه, جولای 22, برای راه اندازی مریخ در 2020 ماموریت با توجه به پردازش تاخیر مواجه می شوند در طول یگدیگر فعالیت های فضاپیمای” می خواند ناسا آزادی مطبوعات. “زمان اضافی مورد نیاز بود برای حل آلودگی نگرانی در زمین از خطوط حمایت در ناسا محموله خطرناک نگهداری تاسیسات (PHSF).”

برنامه های بزرگ

این امر می تواند یک شرم بزرگ برای ناسا به دست آن فرصت برای راه اندازی پشتکار — جامعه علمی برنامه های بزرگ برای این مریخ نورد پس از آن زمین است.

عبارتند از کسانی که با استفاده از مریخ نورد به شکار برای گذشته و — شاید — در حال حاضر زندگی میکروبی در مریخ و همچنین راه اندازی یک تجربی هلیکوپتر بدون سرنشین است که بال بال زدن در اطراف سیاره سرخ را کمیاب جو است.

ادامه مطلب: ناسا اندازی مریخ پشتکار تاخیر به دلیل “آلودگی’ [CNET]

بیشتر در ماموریت مریخ: در اینجا ناسا راه هوشمندانه از تست آن مریخ هلیکوپتر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de