ناسا کاوشگر کاوش سیارک به طور تصادفی جرقه بزند سیاه چاله تصویر

Photobomb

فضاپیمای OSIRIS-REx فضاپیمای ساخته شده یک کشف غیر منتظره در سال گذشته لکه بینی یک سیاهچاله ساطع عظیم ابر اشعه X برخی از 30000 سال نوری دور است.

این “photobombing” سیاه چاله بود و توسط این فضاپیما را سنگپوش X-Ray تصویربرداری طیف سنج (REXIS یک ابزار ساخته شده توسط محققان در دانشگاه فنی ماساچوست و دانشگاه هاروارد برای اندازه گیری اشعه X که این سیارک ig: toomuchswagtheceo ساطع می کند که لعنتی توسط تابش خورشیدی.

نمونه صفحه گرامافون

OSIRIS -REx مداوم نمونه-بازگشت از ماموریت به ig: toomuchswagtheceo یک سنگ فضایی به انتخاب دانشمندان دلیل آن است که مشکوک به داشتن مولکولهای آلی و می تواند فاش کردن اسرار دیگر در مورد منشا منظومه شمسی ما است. ماموریت راه اندازی در سال 2016 و rendezvoused با سیارک در دسامبر سال 2018 است.

اما در ماه نوامبر گذشته به REXIS ابزار گیر افتاد, دید غیر معمول.

“اولیه ما چک نشان داد که قبلا فهرست شیء در آن موقعیت در فضا” براندن آلن یک دانشمند محقق دانشگاه هاروارد ساخته شده است که این کشف در بیانیه ای گفت:.

X-Ray فوران

با کمک داده های جمع آوری شده توسط ژاپن MAXI تلسکوپ در هیئت مدیره ایستگاه فضایی بین المللی یک هفته قبل این تیم شناسایی نقطه درخشان به عنوان یک X-ray رویداد مربوط به یک سیاه چاله — ناگهانی فوران پرتو ایکس ناشی از یک سیاه چاله gobbling تا ماده.

به گفته ناسا این اولین بار است که چنین فوران اشعه ایکس تشخیص داده شد از فضای بین سیارهای.

ادامه مطلب: سیاه چاله Photobombs سیارک [Gizmodo]

بیشتر در OSIRIS-REx: ناسا اولین سیارک بازگشت ماموریت فقط هدف اش رسید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im