ناسا: لطفا دنبال این فضا قوانین ما نمی توانیم اجرای

ناسا فقط منتشر شد یک مجموعه جدید از داوطلبانه مقررات است که این امید را راهنمای بشریت به سوی یک آینده صلح آمیز مشترک اکتشاف فضا.

متاسفانه آن هیچ قدرت به اجرا درآوردن آنها. مانند دیگر تلاش در فضای قوانین و پایبندی به آرتمیس توافق خواهد بود صرفا نمادین و داوطلبانه است.

این آرتمیس پیمان به عنوان آنها نامیده می شود در دسترس به عنوان خوانده شده اینجا. به طور کلی با توجه به علم هشدار’s تجزیه و تحلیل این توافق مجموعه ای از دستورالعمل ها برای چه هر دو دولت و آژانس های فضایی و خصوصی پروازهای فضایی شرکت ها باید به عمل آید به کشف علمی استخراج منابع و عملیاتی شفافیت.

آنها در حال حاضر یک چشم انداز آرمانی از آینده است که می تواند کمک به معکوس بشریت به طور فزاینده نظامی و حضور در مدار — هر چند دوباره وجود دارد فضا پلیس برای اجرای هر یک از این.

مجموعه ای از دستورالعمل ها به شدت الهام گرفته از فضای بیرونی معاهده 1967 که به دنبال ترویج صلح آمیز اکتشافات فضایی در بحبوحه جنگ سرد ،

مشخصات فنی دستورالعمل اعمال را به شرکت های خصوصی مانند اسپیس ایکس. البته شرکت های بزرگ به ندرت موفق در تنظيم رفتار خود را.

این توافق همچنین تشویق فضای عمومی و خصوصی گروه به طور کامل و شفاف در مورد اکتشافات علمی برای حفظ مکان های تاریخی مانند قبلی که در آن فرود ماه رخ داده و به ثبت تمام فعالیت ها در فضا اجازه می دهد تا برای جهانی هماهنگی.

“همکاری های بین المللی در Artemis در نظر گرفته شده است نه تنها به تقویت فضای اکتشاف اما به منظور افزایش روابط صلح آمیز میان ملل” توافق بخوانید. “بنابراین در هسته آرتمیس توافق نیاز است که تمام فعالیت های انجام خواهد شد برای مقاصد صلح آمیز در اصول فضا پیمان.”

ادامه مطلب: ناسا منتشر شد فقط آرتمیس توافق – راهنمای انسان به رعایت در فضا [علم Alert]

بیشتر در فضای قانون: Astrobiologist: انسان در حال رفتن به خراب کردن فضای بیرونی

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>