ناسا میدارد SpaceX Falcon سنگین برای راه اندازی و روان ماموریت به فلز سیارک در سال 2022

ناسا قرارداد SpaceX برای راه اندازی آژانس روان ماموریت منحصر به فرد فلزی سیارک.

این $117 میلیون و روان ماموریت را با استفاده از یکی از SpaceX را فالکون سنگین و راکت و آن این است که برنامه ریزی برای راه اندازی از راه اندازی مجتمع 39A در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا در ماه جولای سال 2022.

این فضاپیما سفر خواهد کرد به یک منحصر به فرد فلزی غنی از سیارک به نام روح و روان که در مدار خورشید بین مریخ و مشتری است. ستاره شناسان بر این باورند که مطالعه این سیارک ارائه خواهد شد جدید سرنخ در مورد چگونه, زمینی, سیاره مانند زمین, فرم, با توجه به بیانیه ای از ناسا.

مرتبط با: ناسا در ماموریت به فلز سیارک روان (تصاویر)

یک موشک سنگین فالکون آسانسور از ناسا در مرکز فضایی کندی در فوریه. 6, 2018. (اعتبار تصویر: SpaceX)

“این سیارک در نظر گرفته شده است منحصر به فرد آن را به عنوان به نظر می رسد تا حد زیادی ساخته شده بود در معرض نیکل-آهن هسته اولیه سیاره — یکی از بلوک های ساختمان از منظومه شمسی ما” مقامات ناسا در بیانیه ای گفت:.

سنگی, زمینی, سیاره مانند زمین بر این باور هستند که دارای یک هسته فلزی. اما آن را دشوار است برای مشاهده یا اندازه گیری یک سیاره هسته ای به طور مستقیم به دلیل آن نهفته است بسیار پایین تر از یک سیاره گوشته و پوسته.

با مطالعه منحصر به فرد این سیارک نزدیک دانشمندان امید به بهتر درک خشونت سابقه برخورد و اتحاد است که ایجاد زمینی سیارات با توجه به این بیانیه.

یک هنرمند تصور ناسا روان ماموریت مدارگرد در نزدیکی فلز-غنی سیارک به نام روح و روان. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech/Arizona State Univ./Space Systems Loral/پیتر روبین)

روان orbiter — نامگذاری سیارک که آن را مطالعه خواهد شد که پنج آرایه های خورشیدی پانل و همچنین قدرت و نیروی محرکه سیستم است که اجازه خواهد داد که این فضاپیما به حرکت و مدار این سیارک است. این آزمایشات علمی که این فضاپیما انجام خواهد شد در طراحی و ساخت فاز. مونتاژ نهایی و تست از هنر و صنعت است که انتظار می رود برای شروع در اوایل سال آینده با توجه به ناسا.

با راه اندازی و روان مدارگرد های فالکون سنگین و موشک را نیز حمل دو محموله ثانویه از جمله فرار و پلاسما شتاب و پویایی کاشفان (EscaPADE) و یک ماهواره کوچک به نام ادم.

EscaPADE یک پروژه به رهبری دانشگاه کالیفرنیا در برکلی طراحی شده است به بررسی جو مریخ و تاثیر باد خورشیدی. این ادم های ماهواره ای از دانشگاه کلرادو را مطالعه دودویی سیارک ها هستند که جفت سیارک ها که در مدار اطراف یکدیگر هستند و اعتقاد بر این بود برخی از قدیمیترین اشیاء در منظومه شمسی است. EscaPADE و Janus دو نفر از فینالیست که ناسا انتخاب شده در سال 2018 به عنوان بخشی از سازمان های کوچک و نوآورانه ماموریت برای اکتشافات سیاره ای (سیمپلکس).

پس از روان ماموریت برنامه ریزی شده راه اندازی در سال 2022 آن است که انتظار می رود برای رسیدن به سیارک و روان بین مدار مریخ و مشتری در 2026. روان ماموریت رهبری دانشگاه ایالتی آریزونا. مهندسی سیستم و تست برای روان ماموریت انجام خواهد شد ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت.

دنبال سامانتا Mathewson @Sam_Ashley13. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im