ناسا میدارد ماه منجنیق, لیزر, برق و سایر وحشی قمری پروژه های دانشجویی مسابقه

ناسا اعطا نزدیک به 1 میلیون دلار به تیم به دنبال استقرار روبات برج ها و فن آوری های دیگر کنار ماه-رومینگ فضانوردان.

آژانس آرتمیس برنامه برنامه ای برای بازگشت انسان به سطح ماه در سال 2024 پشتیبانی شده توسط یک مجموعه از یاران رباتیک که بسیاری از آنها تحویل داده خواهد شد از طریق تجاری قمری حمل بار خدمات برنامه که شامل چندین شرکت های تجاری.

دانش آموزان در حال حاضر دریافت آرتمیس بودجه هستند که با تمرکز بر باریک چالش: ایجاد ابزار است که کار می کنند به طور دائم در سایه گودال های برخوردی در ماه است. چنین چاله مفید هستند زمینه را برای بشر اکتشاف چرا که سایه خود را می تواند حفظ آب یخاست که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از ماموریت تامین آب آشامیدنی و یا موشک سوخت.

مرتبط با: ناسا آرتمیس ماه برنامه فقط photobombed یک راهپیمایی فضایی (عکس)

اما این مناطق نیز فوق العاده خصمانه است. تجهیزات نیاز به مقاومت در برابر سرما و طراحی شده در برخی از راه است که نگه می دارد rovers و دیگر ماشین آلات رفتن دائمی در تاریکی است.

ناسا انتخاب شده هشت تیم برای دریافت بین 80.000 دلار و $165,000 هر کدام به ادامه در حال توسعه پروژه های خود را. در بیانیه های قبلی ناسا گفت که یک بار مفهومی تست کامل است ممکن است دانش آموزان فرصتی برای راه اندازی خود را محموله به ماه اگر دانش آموز ایده ها تلقی می شود قابل دوام. احتمالا این امر نیز بستگی به ماموریت مورد نیاز است که صرفا محدود به ابزار بر اساس اهداف خاص پرواز.

این پروژه ها شامل یک دانشگاه ایالتی آریزونا پیشنهاد برای راه اندازی سنسور کروی-لادن پروب از منجنیق متصل به یک کاوشگر قمری یک موسسه تکنولوژی ماساچوست پیشنهاد به منظور توسعه یک سبک برج است که می تواند در خدمت به عنوان یک ارتباطات رله و ابزار پلت فرم چند رور مفاهیم و یک زن و شوهر از پیشنهادات برای استفاده از لیزر به قدرت دیگر تجهیزات.

“من مشتاقانه منتظر دیدن این مبتکر طرح را به زندگی می آیند و همچنین چگونه آنها می تواند به پیشرفت ما اکتشاف قابلیت به طور دائم در سایه چاله های روی ماه” به خود جلب کرد, امید, بازی, تغییر, توسعه, مدیر برنامه NASA Langley Research Center, در بیانیه ای گفت.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im