ناسا مکث کار بر روی فناوری فضایی با توجه به coronavirus وزن خطر ابتلا به علوم دیگر ماموریت های

به عنوان بسیاری از ناسا مراکز سوئیچ به اجباری telework برای مقابله با گسترش COVID-19ناسا رهبری اذعان کرد که باارزش علوم ماموریت ممکن است دچار تاخیر و که آژانس آماده شد که تجارت به منظور حفظ کارکنان خود را امن است.

از جمله ماموریت تحت تاثیر جیمز وب تلسکوپ فضایی که در آن کار است که در حال حاضر در انتظار ناسا گفته مقامات جمعه (20 مارس).

سوال در مورد ناسا در واکنش به بیماری همه گیر کوروناویروس حاکم بود در طول یک علم ماموریت ریاست دیجیتال تاون هال در روز جمعه برگزار شد. این رویداد شده بود مرتب به اجازه می دهد دانشیار مدیر توماس Zurbuchen و چندین بخش رهبران به طور خلاصه و سوال در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست بودجه برای سال 2021 سال مالیآغاز می شود که در اکتبر. 1. به عنوان آن معلوم شد که بحث در زمان و مکان دوم در دستور کار است.

“آنچه ما در حال رفتن به انجام این کار در این تماس است که با استفاده از آنچه که من اسمش فیل اصل: اگر یک فیل در اتاق ما صحبت در مورد آن” Zurbuchen گفت: در سخنان افتتاحیه خود. “ما قصد داریم به بحث در مورد COVID فعالیت و چگونه آن را تحت تاثیر ما در اینجا در علم است. و سپس به عنوان ما را در تمام طول روز ما را به بازگشت به کسب و کار است.”

مرتبط با: Coronavirus اقدامات پیشگیری از عوارض خود را در نجوم
بیشتر: Coronavirus و صنعت فضا: پوشش کامل

Zurbuchen اشاره کرد که انواع مختلفی از فعالیت ها تحت تاثیر قرار خواهد شد متفاوت توسط telework دستورالعمل. برخی از کار مانند در حال توسعه مورد نیاز است که ماموریت باید در نظر گرفته شود موفق است که ساده برای انجام کار از راه دور; ساخت یک فضاپیما است. او اشاره کرد که هواپیما مبتنی بر علم پرواز در حال حاضر شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد, اگر چه او تاکید کرد که این پرواز ها لغو شده و خواهد شد موکول زمانی که همه گیر است و بیشتر شامل.

حتی ناسا باارزش ترین ماموریت در حال حاضر در حال توسعه می تواند اثرات جدی از COVID-19 مهار اقدامات Zurbuchen گفت. “بسیاری از مردم از ما خواسته اند در مورد James Webb” او گفت: مراجعه به این سازمان بیش از بودجه و بسیار با تاخیر عظیم تلسکوپ فضایی پروژه.

که فضاپیما در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مارس آینده اگر چه یک ژانویه گزارش دفتر پاسخگویی دولت پیشنهاد کرد که این پروژه تا به حال فقط 12 درصد احتمال دیدار که زمانی حتی بدون این بیماری همه گیر. “البته آن را تحت تاثیر خواهد, حتی اگر آن را یکی از اولویت های ما به عنوان ما گفت: بارها و بارها; پرسنل برای یکپارچه سازی و تست شده است کاهش می یابد در حال حاضر” Zurbuchen گفت.

تنها چند ساعت پس از تاون هال نتیجه ناسا اعلام کرده بود که توقف — حداقل به طور موقت — کار در Webb space telescope. این ابزار در حال حاضر در کالیفرنیا فرماندار که در روز پنج شنبه (19 مارس) برقرار محدودیت های اجباری نگه داشتن ساکنان در خانه های خود را برای آینده قابل پیش بینی به جز برای کارهای ضروری.

Coronavirus مهار اقدامات همچنین می تواند تداخل با ناسا بعدی ماموریت مریخاست که برنامه ریزی برای راه اندازی در ماه جولای و شامل پشتکار رور و تجربی هلیکوپتر. بخش اصلی فضاپیما در حال حاضر در فلوریدااما prelaunch مجمع هنوز تکمیل و رور قدرت عرضه شده است هنوز رتبهدهی نشده است وارد شده است. “مریخ در 2020 دیگر در اولویت قرار داده و این تیم در حال انجام رک و پوست کنده heros کار ما را در مسیر” Zurbuchen گفت. “هر دو ماموریت ها و اولویت های, اما آنها بسیار متفاوت است تا آنجا که خود را در وضعیت و تصمیم گیری است که باید ساخته شده است.”

فراتر از این دو ماموریت Zurbuchen اجتناب بحث در مورد اثرات coronavirus پاسخ اقدامات ممکن است در پروژه های خاص به جای تاکید است که ناسا تصمیم گیری خواهد پاسخ دادن به این بیماری همه گیر به عنوان مورد نیاز است. “ما در حالت شار” او گفت:. “این مایع باقی می ماند.”

در اظهارات خود او نیز کوشید به تاکید است که ناسا تمرکز بر رفع نیازهای خود پرسنل فیزیکی و روانی خوبی بودن. Zurbuchen اذعان کرد که برخی از کارکنان ناسا را در برخورد با عوارض دیگر مانند مراقبت از کودکان از مدرسه به خانه و یا بازگشت به خانواده آنها کار کرده اند و دور از و که این وضعیت ادامه دارد را تغییر دهید.

او همچنین کارگردانی چند تشویق به طور خاص برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و سایر اوایل زندگی حرفه ای حرفه ای. “ما نمی خواهیم این را به عنوان یک نوع از یک چنگال در جاده حرفه ای و زرنگ چنگال در جاده برای شما این است که تحمیل شده از خارج” او گفت:. “ما همه با هم در این و متعهد به بیرون آمدن از طرف دیگر به عنوان یک جامعه قوی تر و یکی که نه وجین کردن دوستان ما که ما واقعا نیاز به سرب در آینده است.”

ناگفته سوال اساسی در اظهارات خود البته آنچه که در آینده ممکن است مانند نگاه. “ما همه تحت تاثیر این همه ماموریت ما تحت تاثیر قرار توسط این” Zurbuchen گفت. “بسیاری از ماموریت وجود دارد هیچ کس دست در کار دیگر در ناسا امکانات.”

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im