ناسا: ماه بعدی فرود هزینه خواهد شد در مورد $35 میلیارد

قمری جایزه

بازگشت انسان به ماه تا سال 2024 است که نمی تواند آسان و ارزان است.

روز دوشنبه ناسا انسان spaceflight رئیس داگ Loverro اعلام کرد که آژانس خواهد نیاز به 35 میلیارد دلار در طول چهار سال آینده به موفقیت کامل آرتمیس ماموریت — و این پول نقد باید در علاوه بر این به ناسا بودجه موجود.

بزرگ Spender

Loverro مشترک خبری در رابطه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتشار مالی خود را در سال 2021 ناسا درخواست بودجه که از کنگره آمریکا برای افزایش فضای آژانس بودجه $25.2 میلیارد دلار است.

“بودجه پیشنهادی نشان دهنده 12 درصد افزایش می دهد و باعث می شود این یکی از قوی ترین بودجه در NASA history,” ناسا مدیر جیم Bridenstine در بیانیه ای گفت. “تقویت حمایت از رئیس جمهور می آید در یک زمان بحرانی که ما ذخیره کردن پایه برای فرود اولین زن و مرد در قطب جنوبی ماه سال 2024.”

پول جیب

برای ناسا برای به دست آوردن 35 میلیارد دلار به آن نیاز دارد برای آرتمیس کنگره نه تنها نیاز به تصویب این بودجه را افزایش دهد اما همچنین موافقت با بودجه $27.2 میلیارد دلار 28.6 میلیارد دلار و $28.1 میلیارد دلار برای سال 2022, 2023 و 2024 بود.

حتی اگر کنگره تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست بودجه برای سال 2021 هر چند این احتمال وجود دارد که کاخ سفید می تواند تغییر دست در سال 2020 — و دولت بعدی ممکن است در حد عجله برای رسیدن به ماه.

ادامه مطلب: ناسا قرار می دهد و قیمت در یک سال 2024 Moon landing — 35 میلیارد دلار [Ars Technica]

بیشتر در ماه: ناسا فقط به ماه جدید برنامه حماسه نام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>