ناسا نیاز به قرار دادن قیمت در آن ماه فرود ماموریت برای به دست آوردن حمایت کنگره

هنگامی که برنامه ریزی برای انسان ماه فرود ماموریت در 2020s ناسا نیازهای دقیق بودجه برآورد به شانس بهتری برای تامین امنیت کنگره حمایت Rep. Kendra شاخ رئیس خانه فرعی در فضا و هوانوردی گفت: در یک مصاحبه اختصاصی با Space.com.

کمیته فرعی به تازگی مشخص شده تا ناسا مالی سال 2021 لایحه که قرار است به سطح شیب دار تا کمک های مالی در آماده سازی برای یک ماموریت برای فرود فضانوردان بر روی ماه در سال 2024 به عنوان بخشی از آژانس آرتمیس برنامه. کاخ سفید درخواست بودجه شامل 12 درصد افزایش در ناسا کل بودجه قرار دادن درپوش آن در حدود $25.2 میلیارد دلار است. بزرگترین خط آیتم در لیست خواسته است $3.37 میلیارد دلار برای crewed قمری سیستم فرود با توجه به ناسا مدیر جیم Bridenstine دولت از ناسا در سخنرانی هفته گذشته..

کمیته فرعی معرفی چند تغییرات زیادی در نسخه خود را از این لایحه از جمله عقب هل دادن فرود ماه مهلت به 2028 (دادن ناسا گزینه ای برای رفتن قبل از آن اگر آن را مناسب منابع) و درخواست ناسا برای کنترل بیشتر از ماه لندر طراحی. ناسا ابراز نگرانی که شرکای تجاری نمی خواهد درگیر شود اما شاخ گفت: کمیته فرعی ساخته شده است که تصمیم پس از شنیدن شهادت از آپولو 10 فضانورد تام استافورد در نوامبر سال 2019.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای $25 میلیارد بودجه ناسا برای سال 2021 به افزایش ماه و مریخ اهداف

در شهادت او استافورد صحبت از موفقیت اولین آپولو فرود ماه در سال 1969 (که از آپولو 11); ماه فرود ادامه داد: از طریق آپولو 17 در سال 1972 با برخی از تغییرات طراحی ساخته شده پس از جدی انفجار در فضا در آپولو 13 در سال 1970. او در بیانیه نوشته شده است اشاره نمی کند آپولو 1 که خدمه درگذشت در گفتوگو آتش در سال 1967 در بخشی به دلیل معیوب ارتباطی بین سازمان و پیمانکاران آن باعث تغییرات در ارتباط است. اما استافورد می گویند روابط نزدیک با پیمانکاران شد کلید ناسا توانایی برای قرار دادن انسان بر روی ماه در 1960s و 1970s.

او گفت: “این چیزی است که اجازه ناسا موفق در برنامه آپولو بود که شما تا به حال ناسا سمت راست وجود دارد در مرکز” شاخ گفت: Space.com. “شما تا به حال مهندسین و مدیر فنی کارشناسان [و] فضانوردان, کار در کنار پیمانکاران است.”

ماه جدید فرود تلاش نیز خواهد شد نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد چگونه پول صرف خواهد شد در بودجه اقلام خط بوق و گفت: با توجه به تاریخچه مشکل از NASA Commercial Crew Program. دو خدمه تجاری شرکت SpaceX و بوئینگ — انتخاب شد در سال 2014 به ارائه فضاپیما به کشتی فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی; در آن زمان ناسا گفت: این شرکت ها شد و انتظار می رود که حداقل یک وسیله نقلیه تجاری آماده 2017.

آن را در حال حاضر سه سال گذشته که مهلت و نه خودرو راه اندازی کرده است انسان به فضا اگر چه هر دو شرکت در مراحل تست نهایی و پرواز uncrewed مداری پرواز در 2019. SpaceX خدمه اژدها با خیال راحت رسیده از ایستگاه فضایی بین المللی در طول یک uncrewed پرواز تست در آوریل 2019 و این شرکت در حال آماده شدن برای راه اندازی آن برای اولین بار فضانوردان در ماه مه. با این حال چند نرم افزار خطاها مانع بوئینگ CST-100 Starliner از انجام همان شاهکار در ماه دسامبر.

NASA Commercial Crew Program “شده است مزمن کمبود بودجه روبرو است که یکی از دلایل چیزهایی که گرفته اند یک مدت زمان طولانی” شاخ گفت. او همچنین با اشاره به عوامل دیگر مانند بیش از حد خوش بینانه ارزیابی هزینه (از جمله انتقاد از ناسا دفتر بازرس کل در سال 2019) و “چالش های نهان” با اشاره به مسائل رشد و نمو شرکت ها مواجه می شوند.

“ما می دانیم که همه چیز در حال رفتن به تغییر” شاخ گفت: از ناسا آرتمیس قصد دارد چرا که بسیاری از تکه های بزرگ هنوز هم در حال توسعه — به عنوان مثال فضایی راه اندازی سیستم موشک و قمری spacesuits که هر دو شده اند تست شده در فضا است.

کمیته فرعی می پرسد ناسا برای انتقادات و پیشنهادات و برنامه های آن جزئیات کمک فرعی در حال حاضر بودجه در کنگره آمریکا برای “اطمینان حاصل شود که ناسا می توانید کمک های مالی به آن نیاز دارد” شاخ گفت.

در اکتبر 2019, Bridenstine گفت: خانه تخصیص بودجه کمیته است که ناسا ندارد اقلام خط آماده نشده است. چند تن از اعضای فرعی که بارها و بارها خواسته Bridenstine به صورت دقیق برآورد هزینه و گفت آنها می توانند تایید بیشتر پول تنها اگر آنها می دانند که آنچه که در بودجه استفاده می شود برای.

Bridenstine گفت: 2024 فرود ماه مهلت برای ناسا به دلیل اقدام با این برنامه با خیال راحت در حالی که حمایت سیاسی است که در جای خود را به آژانس شانس موفقیت از هل دادن مهلت خواهد بود. که به دلیل طولانی منجر بار کشته مشابه ماه فرود تلاشهای دولت بوش در 1990s و 2000s اولیه.

اما حرکت گذشته 2024 به معنی ماه فرود اتفاق می افتد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برگ کاخ سفید صرف نظر از اینکه رئیس جمهور مجددا انتخاب. و آن را هنوز هم ناشناخته است که حزب سیاسی کاخ سفید را کنترل و در نتیجه ناسا تلاش های که در آن زمان. وقتی پرسیده شد که اگر در این ماه تلاش می تواند باقی بماند و تحت یک دولت جدید و یا در یک حزب سیاسی و بوق و گفت: این لایحه را حمایت هر دو حزب در کمیته فرعی آن را می دهد یک فرصت بهتر از ادامه.

“این یک داستان است که نیست گفت نزدیک به اندازه کافی است که این درست بود هر دو حزب تلاش” شاخ گفت: از فرعی ، “ما با هم کار کرده … در راه است که عمدی بود و ما در زمان ما است. ما که و ما می خواستیم که برای دریافت حق.”

کمیته فرعی هدف او گفته است که به ارائه یک لایحه با “اطمینان و طول عمر” و او اشاره کرد که آن را به ناسا برای انجام همان. ناسا قصد دارد به سرعت در حال تغییر در بودجه مذاکرات برای سال مالی 2020 او اضافه شده است. در طول فقط سه هفته در سال 2019 او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست 2024 فرود تلاش حتی در حالی که ناسا بودجه در حال تصویب.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im