ناسا ماه برنامه و جانشین تلسکوپ هابل صورت COVID-19 تاخیر

ناسا مدیر جیم Bridenstine تقریبا بی زمانی که او پرده برداری از کاخ سفید درخواست بودجه در ماه فوریه است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست برای افزایش ناسا هزینه های سالانه 12 درصد برای سال مالی ابتدا در اکتبر 1, آوردن آن را به $25.2 میلیارد—یک سطح دیده نمی شود پس از دهه 1960–1970-عصر آپولو برنامه. بسیاری از دست انداز را نسبت به پیگیری سریع یک پروژه به بازگشت فضانوردان به سطح ماه در سال 2024.

فقط چهار هفته بعد در مارس 9, Bridenstine somberly اعلام کرد بسته شدن مرکز تحقیقات Ames ناسا در Moffett Field, کالیفرنیا., پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19. توسط مارس 20 بیشتر از آژانس محل—این Michoud مجمع تسهیلات در نیواورلئان و John C. Stennis Space Center در می سی سی پی—بودند توقیف بیش از COVID-19 نگرانی. این تعطیلی زده در قلب فضا راه اندازی سیستم (SLS) در برنامه موشک های مورد نیاز برای ناسا قصد دارد برای رسیدن به ماه.

و تا پایان ماه مارس 10 از آژانس 18 مربوطه امکانات در سراسر کشور بسته شد به جز برای حفاظت از زندگی و زیرساخت های حیاتی. بقیه باز بود فقط برای کار تعیین شده “ماموریت بحرانی” است که نمی تواند انجام از راه دور. “ما واقعا سعی کرده اند به طور فعال … و تصمیم گیری بر اساس نه تنها در شرایط فعلی اما [نیز] که در آن همه چیز به رهبری” ناسا دانشیار مدیر استیو Jurczyk گفت: کارکنان در طول یک شهر مجازی در سالن 25 مارس. “بالاترین اولویت ما … است که سلامت و ایمنی” Bridenstine اضافه شده در این مراسم است.

SLS که در حال آماده شدن برای یک آزمون شلیک در Stennis Space Center, این, تابستان بود و تلفات اولیه از coronavirus قرنطينه. ناسا در حال حاضر رفتن به دیدار با نوامبر سال 2020 تاریخ سیستم را برای اولین بار راه اندازی به عنوان بخشی از آرتمیس من ماموریت برای ارسال uncrewed کپسول اوریون در یک محاکمه اجرا در اطراف ماه. قبل از COVID-19 ضربه زدن به آمریکا و تشدید به یک بیماری همه گیر این سازمان برنامه ریزی شده بود به reschedule اولین پرواز SLS به اواسط تا اواخر 2021. در حال حاضر تاریخ راه اندازی خواهد شد و مجددا بر اساس چگونه به سرعت ناسا می توانید بازگشایی Stennis و Michoud مجمع تسهیلات که در آن SLS راکت و بخش هایی از Orion spacecraft تولید می شوند. “وجود دارد رفتن به یک روز هنگامی که ما در پشت این و ما نیاز به برنامه ریزی امروز برای چگونه [ما] برگشت … در نهایت عادی عملیات” Bridenstine گفت: در مجازی سالن شهر. “من نمی دانم وقتی که رفتن به اتفاق می افتد. من فکر نمی کنم هر کسی می داند.”

ناسا vacillated کمی قبل از تصمیم به توقف کار بر روی James Webb Space Telescope (JWST) واقع شده است که در آن نخست پیمانکار نورث روپ گرومن را تسهیلات در ردندو بیچ, کالیفرنیا. به عنوان یک پیمانکار دفاعی این شرکت معاف از کالیفرنیا ایالت منظور خاموش کردن اکثر کسب و کار, اما ناسا در نهایت تصمیم گرفت آن را نمی تواند اطمینان از ایمنی کارکنان خود را کار بر روی تلسکوپ یکپارچه سازی و تست در نورث روپ گرومن. بسیار پیش بینی JWST یک جانشین تلسکوپ فضایی هابل در حال حاضر مواجه با یک سری از تاخیر. دولت دفتر پاسخگویی هشدار داد در ماه ژانویه که ناسا تا به حال تنها 12 درصد شانس ملاقات با تلسکوپ آخرین هدف راه اندازی تاریخ مارس 2021. این سازمان در حال برنامه ریزی برای ارزیابی مجدد است که تاریخ این بهار.

ایالات متحده نه تنها محل JWST چهره یک کار توقف. در مارس 16 فرانسه به حالت تعلیق عملیات در این کشور و سازمان فضایی اروپا (ESA) در مرکز فضایی گویان فرانسه در پایگاه فضایی گویان فرانسه, گویان فرانسه, که در آن تلسکوپ بود که با توجه به رسیدن بعد از این سال برای راه اندازی آماده سازی پردازنده Arianespace آریان 5 موشک.

این سیاره نیز کوچک شده و ماموریت خود را مرکز عملیات در شهر دارمشتات در آلمان که در آن به طور موقت mothballed چهار نفر از 21 منظومه شمسی علوم ماموریت. نهفته فضاپیما شدند خوشه که مطالعات زمین مغناطیسی محیط مریخ-مدار ExoMars ردیابی گاز مدارگرد و مریخ اکسپرس و خورشیدی مدارگرد است که در حال حاضر در مسیر به خورشید است. این هنر و صنعت باید مدار پایدار و طولانی مدت زمان ماموریت بنابراین “خاموش کردن خود به علم و ابزار قرار دادن آنها را به تنهایی تا حد زیادی امن پیکربندی … را ناچیز تاثیر” گفت: Rolf Densing این ESA مدیر عملیات در مارس 24, بیانیه.

ESA پرواز کنترل خواهد شد مشغول به کار در سایت به نظارت مارس 10 پرواز از BepiColombo. راه اندازی در اکتبر 2018 مشترک ژاپنی-فضایی اروپا خواهد نوسان در گذشته سیاره ما برای گرانشی اشاره به تشدید مدار خود به دور خورشید است.

در میان ناسا بالاترین اولویت است نگه داشتن مریخ در 2020 مریخنورد بر روی آهنگ برای راه اندازی بین تاریخ 17 ژوئیه و اوت 5. اگر آن ورقه فراتر از قاب زمان که آن را به صورت یک 26-ماه تاخیر تا زمانی که زمین و مریخ دوباره چین برای سفر بین سیارهای. این مریخ نورد به تازگی به نام پشتکار—وارد در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در تاریخ 12 فوریه به آماده سازی برای راه اندازی است. “تا کنون مریخ در 2020 در حال حرکت رو به جلو در برنامه” گفت: لری لعاب مدیر ناسا سیاره ای علوم بخش در 19 مارس ، “این است که به خوبی در مسیر.”

ناسا نیز در ادامه کار با SpaceX و بوئینگ برای تکمیل تجاری توسعه فضای تاکسی نیاز به خدمه کشتی به و از ایستگاه فضایی. SpaceX شده بود برای هدف crewed تست پرواز آن اژدها 2 کپسول در اواسط تا اواخر ماه مه اما در حال حاضر دو مانع برای پاک کردن قبل از آن. این شرکت در حال بررسی یک زودرس خاموش کردن موتور در آخرین اندازی آن موشک فالکون 9 در مارس 18. و در مارس 24 یکی از آن اژدها آزمون وسایل نقلیه نابود شد در طی چه بود به یکی از تظاهرات نهایی از سیستم چتر نجات. صنایع دستی که به حالت تعلیق در آمد زیر یک هلیکوپتر شد و ناپایدار باعث خلبان به انتشار آن است. چرا که این هلیکوپتر تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است در نظر گرفته شده و ارتفاع اژدها چتر نجات سیستم فعال نشده و خودرو سقوط کرد به زمین.

در ضمن بوئینگ در حال نهایی طرح بازیابی برای آن CST-100 Starliner فضاپیما پس از یک uncrewed تست پرواز در دسامبر 2019 که به طور بالقوه در معرض گسترده مشکلات نرم افزار. این شرکت انتظار می رود به ارائه طرح خود به ناسا در اوایل ماه آوریل.

آژانس گذشته پرداخت می شود سوار آمریکایی فضانورد بر روی یک فضاپیمای سایوز است که با توجه به راه اندازی در 9 آوریل. راه اندازی خواهد شد بدون معمول خوشه از خانواده و دوستان و به خوبی wishers. مثل خیلی از جهانی قزاقستان به سایوز را بایکونور Cosmodrome راه اندازی سایت است و محدود کردن سفر در میان همه گیر.

ناسا هنوز آغاز نشده به منظور برآورد مالی و برنامه ریزی اثرات COVID-19. $2 تریلیون دلار محرک اقتصادی لایحه توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 27, earmarks 60 میلیون دلار برای ناسا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>