ناسا مریخ Snaps با شکوه 1.8 میلیارد پیکسل پانوراما

افزایش!

ناسا کاوشگر کنجکاوی جامعی بیش از 1000 تصاویر در روز شکرگزاری 2019 که تیم پشت بر روی زمین تشکیل شده به شکوه 360 درجه پانوراما از مریخ چشم انداز است.

“در حالی که بسیاری در تیم ما بود که در خانه با بهره گیری از ترکیه کنجکاوی تولید این جشن برای چشم” Ashwin Vasavada کنجکاوی پروژه دانشمند ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در بیانیه ای گفت:. “این اولین بار است که در طول ماموریت ما اختصاص داده شده عملیات ما به یک استریو 360 درجه پانوراما.”

جشن برای چشم

1.8 میلیارد پیکسل کامپوزیت نشان می دهد که یک منطقه در کنار کوه تیز به نام “گلن Torridon” که ارائه می دهد که زرق و برق دار مناظر کم دروغ رس و بزرگتر پشته در فاصله.

آن را نیز نشان می دهد که عظیم 3-مایل گسترده تاثیر دهانه به نام “Slangpos دهانه” بود که به احتمال زیاد ناشی از یک رویداد دراماتیک مربوط به یک جسم در این سیاره در گذشته است.

از آن زمان بیش از 6.5 ساعت به ضربه محکم و ناگهانی تمام عکس ها یک وظیفه تکمیل برنامه نویسی کنجکاوی را Mastcam را رور را قوی ‘سر’ که pokes را بالاتر از بدن خود را. هر تصویر گرفته شده بین ظهر و 2pm مریخ زمان برای اطمینان از تصاویر در تمرکز و به طور کامل روشن — تلاش است که در نظر ما پرداخت می شود کاملا.

ادامه مطلب: مریخ نورد کنجکاوی مریخ جرقه بزند خود را با بالاترین وضوح تصویر پانوراما در عین حال [Jet Propulsion Laboratory]

بیشتر از روی کنجکاوی: قطعی قرار می دهد ناسا مریخ نورد کنجکاوی مریخ از کمیسیون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de