ناسا مریخ تشخیص باستان زندگی… در استرالیا

اجرای آزمون

به منظور مطمئن شوید که آن را آماده برای شکار حیات فرازمینی در مریخ دانشمندان ناسا قرار داده جدید پشتکار مریخ نورد را از طریق قدم خود را در استرالیا در بیابان.

هنگامی که آن را راه اندازی به مریخ در ماه جولای پشتکار را در شکار برای نشانه های باستانی, زندگی میکروبی. در حال حاضر تحقیقات جدید را فراهم می کند نشانه امیدوار کننده که در آن فن آوری است تا وظیفه: در طول آزمون در استرالیا فلیندرز محدوده مریخ نورد قادر به پیدا کردن فیزیکی فسیل و نشانه هایی از میکروب ها از صدها میلیون سال پیش است.

تاریخی بازسازی

پس از پیدا کردن آثار باستانی, زندگی, محققان قادر به استفاده از داده های جمع آوری شده با پشتکار به تحصیل را حدس می زنم در مورد چه شرایط محیطی زندگی می کردند. کار خود را در ماه مارس منتشر شده در مجله Astrobiology, می تواند کمک به هدایت آینده astrobiological تحقیقات به دنیاهای دیگر’ تاریخ باستان.

“آنچه جالب است این است که ما پیدا کردن نشانه ای از باستان زندگی میکروبی از دوره کامبرین — است که زمانی که حیوانات برای اولین بار تکامل یافته بر روی زمین” دانشگاه نیو ساوت ولز astrobiologist بانی Teece گفت: در آزادی مطبوعات. “ما در بر داشت بيومارکرهای ما در بر داشت ترکیبات آلی ما در بر داشت فیزیکی فسیل ها و مواد معدنی هستند که در ارتباط با زیست شناسی بر روی زمین است.”

خشک اجرا

Teece استدلال می کند که فلیندرز محدوده باعث می شود یک آنالوگ مناسب برای مریخ به دلیل خشک و خاکی و باد جاروب زمین و همچنین این واقعیت است که فسیل می تواند تخریب توسط همان نوع از گرما و فشار وجود دارد و بر روی مریخ است.

“ما می خواستیم به استفاده از همان تکنیک هایی که در این مریخ نورد به دقت اشاره کردن بهترین مناطق برای دنبال زندگی و نشان می دهد که این تکنیک با هم کار خوب” Teece گفت: در انتشار.

ادامه مطلب: Astrobiologists قرار داده مریخ زندگی-تشخیص تجهیزات برای آزمون [دانشگاه نیو ساوت ولز]

بیشتر در پشتکار: ناسا جدید مریخ هنوز راه اندازی در ماه جولای با وجود Coronavirus

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de