ناسا لگو جشن روز زمین را 50th anniversary با “ساخت یک سیاره’ چالش

پنجاه سال پس از یک فضانورد عکس از سیاره خانه ما باعث به اولین جشن روز زمین ناسا تبدیل شده به یکی دیگر از متوسط به قطعه “با هم” یک سیاره شکل گیری چالش است.

ناسا و لگو اعلام کرد که اسباب بازی جدید شرکت “ساخت یک سیاره” فعالیت در روز چهارشنبه (مارس 22), 50th annual روز زمین. راه اندازی به عنوان بخشی از ناسا “روز زمین در خانه” برنامه نویسی و لگو گروه #LetsBuildTogether ابتکار ساخت یک سیاره یک روزه چالش است که با هدف برجسته آژانس فضایی نقش در مطالعه و حفظ زمین در حالی که کمک به خانواده به مناسبت روز زمین در حالی که در خانه و از هم جدا در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“لگو گروه در جشن 50 سالگرد روز زمین با درخواست سازندگان به فکر می کنم در سطح جهان” این شرکت در بیانیه ای گفت. “این روز زمین در همکاری با شرکای ما در ناسا, ما می خواهیم به یاد لگو طرفداران از تمام سنین است که اکتشافات فضایی است که یک جزء حیاتی از قدردانی و حمایت از ما صفحه اصلی جهانی!”

مرتبط با: روز زمین سال 2020! جشن سیاره ما با این فعالیت های آنلاین
بیشتر:
چگونه آپولو 8 ‘Earthrise’ عکس کمک جرقه اولین روز زمین

تصویر 1 از 2

NASA and LEGO announced a "Build A Planet" challenge for the 50th annual Earth Day on Wednesday, April 22, 2020.

(اعتبار تصویر: لگو)
تصویر 2 از 2

NASA and LEGO announced a "Build A Planet" challenge for the 50th annual Earth Day on Wednesday, April 22, 2020.

(اعتبار تصویر: لگو)

به اشتراک گذاری تصاویر از سیارات مختلف مونتاژ شده از خود آجر اسباب بازی — از جمله یک مدل پس از زمین لگو ترویج چالش در آن حساب های رسانه های اجتماعی.

“انفجار! امروز چالش این است که برای ساخت یک سیاره… زمین و یا فراتر از آن!” نوشت: لگو در آن Twitter, Facebook و Instagram کانال در روز شنبه. “بشریت سفر فراتر از زمین اجازه داده است ما را به درک بهتر از سیاره خود ما. این دانش کمک خواهد کرد که شکل آینده اکتشاف مکان های جدید در منظومه شمسی ما بیش از حد!”

در ادامه هفته از #LetsBuildTogether چالش های هر یک متفاوت با تم لگو ساخت یک سیاره فعالیت های ترویج یادگیری از طریق بازی در خانه. خانواده ها را تشویق به اشتراک گذاری خود را در سیاره ای آفرینش های آنلاین.

“زمینیها را جمع آوری!” ناسا ارسال شده به آن کانال های رسانه های اجتماعی. “به اشتراک گذاری تولیدات خود را با استفاده از [hashtags] #LetsBuildTogether و #EarthDayAtHome بنابراین ما می توانید شاهکارهای خود را!”

ناسا برنامه ریزی برای تعامل با برخی از سازندگان های سیارات آنلاین با ارائه اطلاعات بیشتر در مورد مقصد است که از آجر ساخته شده در جهان نمایندگی کند. علاوه بر سیارات در منظومه شمسی خود ما را به آژانس فضایی نیز آماده برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد سیارات فراخورشیدی موجود در مدار اطراف ستاره های دیگر از خورشید ما.

مربوط به: New ‘, فضای, فن’ Lego minifigure ورزشی خود ناسا موشک مدل

“در طول اقامت من در اینجا در ISS [ایستگاه فضایی بین المللی] یکی از فعالیت های مورد علاقه من بود به نگاه کردن از پنجره تحسین ما خانه زیبا سیاره در نظر گرفتن یک لحظه به درک فوق العاده ای تنوع اکوسیستم و زندگی در زمین را گهواره” ناسا فضانورد جسیکا Meir گفت: در پیام ویدئویی ضبط شده او قبل از ترک ایستگاه فضایی برای بازگشت به زمین در روز جمعه (17 آوریل).

“به عنوان ناسا بازگشت انسان به ماه و در نهایت فراتر از نمایش ها از سیاره خانه ما از این کاشفان فضا ادامه خواهد داد به تعجب و الهام بخش جهان” او گفت:.

اولین روز زمین جشن گرفته شد در سال 1970 بر اساس الهام و تغییر چشم انداز ارائه شده توسط یک عکس از زمین به عنوان دیده می شود از ماه.

“یاد [1968] آپولو 8 Earthrise عکس از زمین ظاهر می شود در طول ماه را در افق متحد کمک کرد یک نسل به قدردانی از شکنندگی زمین” گفت: Meir در او روز زمین تصویری.

فضانورد آپولو 8 لایحه Anders که اعتبار با در نظر گرفتن این عکس معروف از طلوع زمینمنعکس شده بر روی ماموریت خود را و گفت: “ما این همه راه برای اکتشاف ماه و مهم ترین چیز این است که ما کشف شده زمین است.”

این روز زمین ساخت یک سیاره چالش همچنان همکاری بین ناسا و لگو است که شامل فضانوردان مونتاژ کیت لگو در ایستگاه فضایی بین المللی و لگو minifigures در حال راه اندازی به مشتری در هیئت مدیره ناسا کاوشگر جونو. این 2019 لگو شهر اکتشاف مریخ مجموعه بودند بر اساس ناسا را طرح های خود برای گسترش انسانیت فراتر از مدار زمین کم به ماه و مریخ است.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>