ناسا رهبر مرموزی استعفا داد پس از مشخص رسوایی

داگلاس Loverro سر از ناسا انسان spaceflight دفتر فقط استعفا داد و پس از نامشخص رسوایی سیاسی گزارش — صرف یک هفته قبل از SpaceX قرار است برای راه اندازی ناسا فضانوردان از خاک آمریکا برای اولین بار پس از سال 2011 است.

با توجه به نامه ای به دست آمده توسط Politico, Loverro گفت که او چپ “با بسیار سنگین قلب” پس از ساخت یک “اشتباه” در طول هفت ماه در آژانس فضایی. سلف خود لایحه Gerstenmaier در مقابل رهبری ناسا انسان spaceflight بخش برای تقریبا 15 سال است.

“خطرات ما را, آیا ویژگی های سیاسی و یا شخصی همه عواقب بالقوه اگر ما آنها را قضاوت نادرست” Loverro نوشت. “من در زمان یک خطر در اوایل سال به خاطر من قضاوت لازم را به انجام برسانند ماموریت ما است.”

داستان کوتاه ما هیچ ایده چه چیزی Loverro را “اشتباه” بود. دو صنعت گفته مقامات سیاسی که او تحت فشار قرار دادند توسط ناسا مدیر جیم Bridenstine اما Loverro رد کرده است که ادعا می کنند.

“در حال حاضر بیش از تعادل بار آن را روشن است که من ساخته شده یک اشتباه در این انتخاب که من به تنهایی باید عواقب,” او نوشت: او در نامه ای بیان کرد که استعفای خود را به علت خود “اعمال شخصی” و هیچ ربطی به آنچه که “ما به انجام با هم.”

قانونگذاران در حال حاضر مسابقه به پیدا کردن آنچه که واقعا اتفاق افتاده است. نماینده Kendra شاخ (D-OK) ابراز پریشانی او از طریق یک بیانیه سیاسی.

“من عمیقا بر این استعفای ناگهانی به خصوص با توجه زمان خود را,” او گفت:. “در این دولت ما شاهد یک الگوی از خروج ناگهانی است که مختل ملت ما تلاش های بشر در فضا پرواز.”

زمان است که در واقع فوق العاده ابرو بالا بردن. هفته آینده SpaceX در حال برنامه ریزی برای ارسال خدمه آن اژدها فضاپیما به ایستگاه فضایی بینالمللی با ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی در هیئت مدیره — یک برنامه به طور بالقوه تاریخی راه اندازی است که ناسا و اسپیس ایکس باید جشن.

“خط پایین این است که به عنوان کمیته که نظارت ناسا, ما نیاز به پاسخ” شاخ اضافه شده است.

رسانه ها نیز تلاش برای ایجاد حس از خروج ناگهانی.

Ars Technica فضای روزنامه نگار اریک برگر گفت: کسب و کار خودی که درام بود به احتمال زیاد مربوط به حدود 1 میلیارد دلار ارزش قمری-کاوشگر قرارداد بود که اخیرا اعلام کرد.

“روشن شود: Loverro استعفای واقع تا به حال هیچ چیزی برای انجام با SpaceX نسخه ی نمایشی-2 ماموریت تا آنجا که من می توانید بگویید” ایران برگر توییتی شنبه. “اما آن را ایمن می گویند ما می توانید انتظار بیشتر درام در طول هشت روز.”

بیشتر بخوانید: “ما نیاز به پاسخ’: خروج از ناسا انسان spaceflight ارشد برد زنگ [سیاسی]

بیشتر خدمه اژدها: SPACEX راه اندازی خدمه اژدها را برای پروازهای فضایی انسان

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>