ناسا کاوشگر تشخیص عجیب و غریب درخشش در آسمان مریخ

نور شب

مجلات طبیعت علوم و ارتباطات طبیعت منتشر شش جذاب مطالعات امروز تمام جزئیات اکتشافات ساخته شده توسط ناسا کاوشگر InSight که برای اولین بار لمس کردن بر روی مریخ در ماه نوامبر سال 2018 است.

تحت الشعاع قرار داده تحقیقات دیگر در عناوین امروز است بینش تیم در نهایت تایید یک بار و برای همه است که مریخ در واقع لرزه های فعال است. یکی دیگر از پیدا کردن است و خارج از غرفه به صورت مطلق آن غرابت: بینش است آب و هوا تیم علمی توانست برای تایید عجیب و غریب می درخشد در مریخ, شب, آسمان, معاون , به گزارش, به لطف کاوشگر حساس شب قابلیت تصویربرداری.

Airglow

این پدیده مرموز لقب “airglow” مشکوک به تواند ناشی از واکنش های فتوشیمیایی در آسمان است. آن را مدت طولانی است که پیش بینی شده را بر روی سیاره سرخ به گفته معاوناما تنها تایید شده است در حال حاضر.

مشاهدات شد با تشکر از کاوشگر را بسیار حساس میزبان از ابزار هواشناسی به عنوان مشخص شده در این مقاله است.

گرد و غبار شیاطین

دانشمندان به چپ با یک پازل: آنها یافت می شود مقدار زیادی از شواهد برای وجود گرد و غبار شیاطین یا “گرداب” در نزدیکی بینش را محل فرود. در عین حال این کاوشگر آخرین مشاهدات نشان می دهد هیچ نشانه ای از آنها.

“ما تقریبا قطعا تصویربرداری بسیاری از این گرداب اما به هر دلیل آنها به نظر نمی رسد به مات یا نه مات به اندازه کافی است که ما می توانید آنها را ببینید” تحقیقات منجر به Banfield در دانشگاه کرنل که منجر بینش است آب و هوا تیم علمی گفت: معاون. “این کاملا رمز و راز.”

ادامه مطلب: ناسا کاوشگر مریخ شناسایی عجیب و غریب درخشش در مریخ آسمان شب [معاون]

بیشتر در مریخ: در اینجا است که چرا ناسا مظنون مریخ می تواند زندگی مخفی و زیرزمینی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de