ناسا با استفاده از یک ربات به جستجو برای نشت در خارج از ایستگاه فضایی

خودکار Spacewalks

ناسا و آژانس فضایی کانادا (CSA) دانشمندان تنها قادر به به طور خودکار یکی از مشاغل خطرناک در ایستگاه فضایی بین المللی ارسال یک ربات در spacewalks بنابراین انسان لازم نیست برای قرار دادن خود در معرض خطر است.

Dextre یک CSA ربات است که به نظر می رسد مانند یک چند مسلح برج چسبیده به سمت ایستگاه فضایی به تازگی بررسی خارج از ISS برای نشانه ای از نشت — به طور خاص به دنبال آمونیاک که ایستگاه فضایی با استفاده از به عنوان یک مایع خنک کننده با توجه به ناسا آزادی مطبوعات. و در حال حاضر با یک تازه نصب شده “ربات هتل” آن را بسیار آسان تر برای ربات به انجام کار خود را و نگه داشتن خطرناک کار از دست بشر است.

سفر هتل

در روز سه شنبه فضانوردان ISS نصب رباتیک ابزار ارايه (RiTS) واحد بود که برای اولین بار راه اندازی به فضا در ماه دسامبر. ناسا خواستار آن را “ربات هتل” اما واقعا بیشتر از یک ابزار ریخته. در این مورد آن را می دهد Dextre یک محل برای ذخیره نقاط RELL آن نشت آمونیاک-تشخیص ابزار در خارج از ایستگاه فضایی که در آن آنها آسان تر برای دسترسی به.

“RELL به عنوان مثال بزرگ [از] چگونه روبات با ابزار مناسب می تواند زندگی ساده برای فضانوردان” RiTS سخت افزار منیجر علامت Neuman گفت: در انتشار. “Dextre می توانید با استفاده از RELL به تشخیص آمونیاک نشت از بین بردن نیاز برای فضانوردان برای انجام همان کار در طول یک راهپیمایی فضایی.”

اجرای آزمون

در حال حاضر ابزارهای جدید مانند RiTS و RELL می تواند کمک به فضانوردان ایمن ماندن با خودکار ریسک وظایف اما ناسا مظنون است که از همان فن آوری می تواند کمک به ایجاد مداری زیستگاه.

ناسا قصد دارد بزرگ در آن اعماق فضا دروازه زیستگاه و پیدا کردن راه هایی برای به روبات همه کار سخت می تواند کمک به آن را به یک واقعیت است.

ادامه مطلب: ناسا ربات هتل’ می شود ساکنان آن [ناسا]

بیشتر در این ایستگاه: ایستگاه فضایی جدیدی در توالت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmasu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24buy verified stripe accountrottweilerinstagram followerstesisatçıhtml nullednulled themes1xbetkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme NakitMobil BozumMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmayabancı diziCialisMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme