ناسا در حال تنظیم یک آتش سوزی در یک سفینه فضایی

ناسا است که در مورد به مجموعه ای از آتش در داخل یک فضاپیما — بدون قرار دادن جان انسان ها در خطر است.

به خصوص طراحی کپسول فضایی که فقط سمت چپ ایستگاه فضایی بین المللی برای فروغ بخشی از ناسا فضاپیما ایمنی و آتش آزمایش (Saffire) پروژه و چهارم تکرار به کاوش اثرات آتش باز در ایستگاه فضایی بازده داده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن فضا در آینده مسافران امن است.

ماکیان تحت فشار محموله ماژول ساخته شده توسط نورث روپ گرومن, resupplies ایستگاه فضایی بین المللی با چندین تن محموله از جمله آزمایش های مواد غذایی و لوازم دیگر.

پس از این تجهیزات تحویل داده می شوند هر چند این فضاپیما برگ ISS تنظیم صحنه در هیئت مدیره Saffire آزمایش.

بیش از چهار سال گذشته ناسا با استفاده از ماژول برای سوزاندن پنبه-پشم شیشه مخلوط شعله عقب انداز پارچه برای لباس فضانورد و پلکسی گلاس پنجره نمونه بیش از سه ماموریت.

روز دوشنبه آژانس فضایی آخرین آزمایش Saffire-IV در هیئت مدیره یک ماکیان محموله ماژول سمت چپ ISS به آغاز چهارمین آزمایش. این فضاپیما در حال تست سیستم های تشخیص آتش سوزی و همچنین نحوه گسترش آتش در سطح دریا معادل سطح فشار و در معرض اکسیژن با غلظت.

“درک چگونه آتش رفتار در ایستگاه فضایی و چگونه مواد مختلف انتشار شعله های آتش در فضا است فوق العاده مهم برای توسعه آینده خدمه سفینه فضایی” می خواند توضیحات رسمی این آخرین ماموریت. “این نیز کمک خواهد کرد اطلاع پروتکل های عملیاتی برای مقابله با آتش اضطراری به خصوص زمانی که فضانوردان نمی باید توانایی خروج یک فضاپیما یا به سرعت بازگشت به زمین است.”

مزایای آزمایش گسترش فراتر از حصول اطمینان از ایمنی فضانوردان. آن را نیز می تواند به نفع “ایمنی و آتش نشانی تلاش در محیط های مشابه بر روی زمین از زیردریایی به معادن” با توجه به ناسا.

ادامه مطلب: ماکیان کشتی باری برگ ایستگاه فضایی به صورت رایگان-پرواز ماموریت آتش [Space.com]

بیشتر بر روی آتش در فضا: ناسا است که با شروع آتش سوزی در فضا فقط به تماشای آنها را سوزاند

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de