ناسا است که با اضافه کردن یک هتل فضایی به ایستگاه فضایی


فضای ریتز

ناسا روز دوشنبه اعلام کرد که آن را انتخاب خصوصی به ایستگاه فضایی سازنده اصل فضا برای ساخت اولین “تجاری راه اندازی مقصد” — بخوانید: فضای هتل فوق العاده ثروتمند و ضمیمه آن را به ایستگاه فضایی بین المللی. هدف این است که برای کمک به رشد اقتصاد در پایین مدار زمین با توجه به ناسا.

با توجه به یک اصل فضا بیانیه, راه اندازی, برنامه ریزی برای “راه اندازی یک گره ماژول تحقیقات و ساخت تاسیسات خدمه زیستگاه و بزرگ-پنجره رصدخانه زمین به شکل ‘اصل بخش’ از ISS” شروع در حالت دوم نیمی از 2024.

NASA announced on Monday that it has chosen private space station manufacturer Axiom Space to build the first space hotel for the ISS.

گران سفر

یک بلیط برای سفر به فضا, به احتمال زیاد خواهد طرز فجیعی گران قیمت و محدود کردن امتیاز از فرصت تعطیلات در مدار به uber-غنی است. یک بلیط هزینه خواهد شد بیش از 50 میلیون دلار, با توجه به یک سال 2018 نیویورک تایمز مصاحبه با اصل مدیر عامل شرکت مایک Suffredini.

“این یک معامله!” Suffredini اضافه شده است.

اتاق با در نظر

راه اندازی پیش بینی این هتل به عنوان یک جاذبه صفر-دوستانه “آشیانه-مانند کابین”با “بدون مانع نمایش زمین” و “پهنای باند بالا در ارتباطات بازگشت به خانه” با توجه به وب سایت این شرکت.

قبل از ISS رسما بازنشسته شد — تاریخ هنوز هم مورد بحث — اصل فضا در حال برنامه ریزی برای تغییر و آن را به “قدرت بزرگ پلت فرم” را به خانه خود را “اصل بخش” به جای تکیه بر ISS با توجه به شرکت.

ادامه مطلب: ناسا میدارد اصل برای اضافه کردن شعله ور فضای هتل به ISS [Gizmodo]

بیشتر در اصل: یک بلیط به ماه: خارج از این جهان سفر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im