ناسا اختراع پوشیدنی که Scolds شما برای دست زدن به صورت خود را

بدون دست زدن به

یک تیم ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت ساخته شده است یک نمونه اولیه به مبارزه مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس: الکترونیکی آویز که scolds شما هر بار که شما با بلند کردن دست های خود را به صورت خود را.

این دستگاه کوچک به نام نبض ساده است در طراحی. آن را مجهز به مادون قرمز سنسور مجاورت یک سکه به اندازه لرزش موتور و سه ولت باتری. پس از آن متوجه است که شما در مورد به صورت خود را لمس لرزش موتور باعث.

ترک آن

کارشناسان بهداشت و درمان به مدت طولانی توصیه می شود که شما باید با پرهیز از دست زدن به صورت خود را برای به حداقل رساندن خطر از COVID-19 عفونت است. تمام طول می کشد یک تماس به گسترش عوامل بیماری زا از دست خود را به دهان خود را و یا سوراخهای بینی.

ناسا نیست که هیچ برنامه ای برای شروع به فروش این گجت اما آن را سخاوتمندانه تمام برنامه های برای کوچک دستگاه منبع باز از شماتیک به صورت الکترونیک به فایل برای چاپ 3D در این مورد.

سعی نکنید این کار را در خانه

این تیم به نظر می رسد به مراتب بیشتر موفقیت در حال توسعه یک دستگاه برای جلوگیری از شما را از دست زدن به صورت خود را از استرالیا اخترفیزیکدان دانیل Reardon که چهار کوچک آهن ربا گیر کردن بینی خود را در اواخر ماه مارس در حالی که در تلاش به منظور توسعه یک شبیه ابزار.

ادامه مطلب: ناسا طراحی شده ارتعاشی گردنبند برای کمک به شما در جلوگیری از دست زدن به صورت خود را [پیوند]

بیشتر در مورد که فیزیکدان: فیزیکدان تلاش می کند تا به ساخت دستگاه برای جلوگیری از Coronavirus می شود آهن ربا گیر کردن بینی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *