ناسا کاوشگر InSight در نهایت موفق به دفن آن کاوشگر به مریخ

به دست آوردن کشش

در ناسا بینش کاوشگر مریخ موفق به گوه حرارتی آن پروب زیرزمینی را بدون گرفتن گیر کرده است.

آن را برای تلفن های موبایل بی اهمیت اما کاوشگر شده است تلاش برای نقب زدن ساز لقب “خال” برای بیش از یک سال در حال حاضر, CNET گزارش. در حال حاضر در نهایت بینش ممکن است قادر به تکمیل تحقیقات خود بر روی مریخ دمای داخلی.

چرخ نخ ریسی

پس از تلاش های اولیه برای دفن مول ناسا نگران بود که یک سنگ بزرگ بود که مسدود کردن راه خود را. در عوض معلوم شد که زمین بیش از حد شل برای خط و خال که حفاری مانند چرخش مته به کشش و فشار رو به پایین.

نتیجه نهایی این بود که مول نگه داشته شدن خود به خود گیر — یک مشکل است که ناسا حتی یک بار مستقر زدنی تعمیر و نگهداری به درمان.

اما خط و خال است که در نهایت زیرزمینی پس از مفید پرتاب از بینش را بازوی روباتیک ناسا توییتی از آن در شخصیت بینش حساب.

تنها سفر

تست بعدی را برای بینش خواهد بود که آیا آن خط و خال می تواند همچنان به حفاری رو به پایین خود را در آن به عنوان اصل برنامه ریزی شده در حال حاضر که آن را در زیر زمین.

به منظور اندازه گیری مریخ دمای داخلی و ارائه ناسا با اطلاعات جدید در مورد چگونه این سیاره تشکیل پروب نیاز به حفاری 16 فوت زیر سطح — بیش از حد عمیق برای بقیه بینش ابزار به آن را افزایش می دهد.

ادامه مطلب: ناسا کاوشگر InSight در نهایت فشار آن ماهى ‘مول’ به مریخ [CNET]

بیشتر در بینش: ناسا رفع کاوشگر مریخ با گفتن آن به ضربه خود را با یک بیل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>