ناسا استخدام SpaceX برای تامین قمری دروازه ایستگاه فضایی

تامین دروازه

Elon Musk-led شرکت فضایی SpaceX امضا قرارداد با ناسا روز جمعه به تامین دروازه ای, یک ایستگاه فضایی در مدار ماه با محموله. ناسا در حال برنامه ریزی برای شروع ساخت و ساز از ایستگاه به عنوان به زودی به عنوان 2022 به عنوان Space.com گزارش.

“این قرارداد جایزه مهم دیگر از قطعه ای از طرح ما برای بازگشت به ماه پایدار” گفت: ناسا مدیر جیم Bridenstine در بیانیه ای. “دروازه سنگ بنای بلند مدت آرتمیس معماری و این فضای تجاری باری قابلیت ادغام و در عین حال یکی دیگر از صنعت آمریکا شریک به برنامه های ما برای انسان اکتشاف در ماه در آماده سازی برای ماموریت های آینده به مریخ است.”

عقب و جلو

برای راه اندازی یک دوم کوچکتر ایستگاه فضایی در مدار ماه را به یک مقدار زیادی از سفر به عقب و جلو.

“ما از طریق همکاری با ناسا SpaceX شده است با ارائه تحقیقات علمی و انتقادی تجهیزات به ایستگاه فضایی بین المللی پس از سال 2012 و ما مفتخر به ادامه کار فراتر از مدار زمین و حمل آرتمیس محموله به دروازه” SpaceX COO Gwynne Shotwell در بیانیه ای گفت:.

اژدها XL

برای رسیدن به قمری, مدار, SpaceX نمی توان با استفاده از کشتی فضایی عظیم فضاپیما در حال حاضر در حال توسعه برای آینده ماموریت های اعماق فضا. به جای آن می خواهیم با استفاده از یک بزرگتر از نوع اژدها کپسول به نام اژدها XL نصب شده بر روی فالکون سنگین فالکون 9 قدرتمند ترین مشتق شده.

از دروازه به سطح ماه ناسا در حال برنامه ریزی برای همکاری های مختلف با شرکای خصوصی برای ساخت landers.

ادامه مطلب: ناسا میدارد SpaceX به پرواز محموله به ماه-مدار دروازه ایستگاه فضایی [Space.com]

بیشتر در SpaceX: SpaceX تاخیر راه اندازی به دلیل Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>