ناسا استخدام SpaceX برای راه اندازی ماموریت به غول فلزی سیارک

فلزات سنگین

ناسا تاریخی uncrewed ماموریت به فلزی سیارک روان است و در حال حاضر نیز یک SpaceX جم. ایلان موشک شرکت خواهد بود مسئول برای گرفتن کاوشگر راه اندازی پردازنده فالکون سنگین است.

“روان ماموریت سفر به منحصر به فرد فلزی غنی از سیارک نیز به نام روح و روان که در مدار خورشید بین مریخ و مشتری” می خواند ناسا مطبوعاتی در مورد collab. “این سیارک در نظر گرفته شده است منحصر به فرد آن را به عنوان به نظر می رسد تا حد زیادی ساخته شده بود در معرض نیکل-آهن هسته اولیه سیاره – یکی از بلوک های ساختمان از سیستم خورشیدی ما است.”

تاریخ راه اندازی قدرت

اگر همه می رود و ماموریت بلند خواهد شد در تابستان سال 2022 از کیپ کاناورال.

زیرک و روان کاوشگر که بله اشتباه دهکدهای به همین نام به عنوان سیارک آن را کاوش — بارگذاری خواهد شد با تجهیزات زمینی از محققان که از آن می خواهید استفاده کنید برای بررسی سیارک را ترکیب.

غیر طبیعی و روان

به گفته یکی از برآورد مواد را تشکیل می دهند که روح و روان آنها با ارزش متناوب $10,000 کوادریلیون — البته آن خواهد بود impractically گران به آنها را به بازگشت به زمین با نسل فعلی تکنولوژی.

ناسا, هدف, هر چند نه مالی. به جای این امید که اطلاعات جدید در مورد روح و روان کمک خواهد کرد که توضیح تاریخ اولیه منظومه شمسی است.

ادامه مطلب: ناسا جوایز راه اندازی قرارداد خدمات برای روان ماموریت [ناسا]

بیشتر در SpaceX: آنچه که در انجام این “SpaceX ایجاد کرد” توسط کشتی فضایی راه اندازی سایت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im