ناسا یک ایده جدید برای به دست آوردن بینش کاوشگر را ‘مول’ در مریخ حفر دوباره

“مول” سرنشین ناسا مریخ کاوشگر InSight ساده و در عین حال یکی دیگر از فشار.

مول — خود-چکش ابزار طراحی شده برای دریافت بینش را نقب حرارت پروب حداقل 10 فوت (3 متر) در زیر زمین — تا این مقدار رو به پایین پیشرفت پس از آن استقرار بر روی این سیاره قرمز سطح در ماه فوریه 2019.

مریخ خاک در بینش و ایران, سایت ثابت می شود جای تعجب لغزندهمحروم مول از اصطکاک آن نیاز به حفاری ماموریت اعضای تیم گفته اند. این تیم در تلاش است چند استراتژی مول در حال حرکت بیش از سال گذشته است. اخیر تلاش های درگیر سنجاق مول در برابر طرف از نقب زدن خود را با بینش را 5.75-پا بلند (1.8 متر) بازوی روباتیک در تلاش برای تولید لازم اصطکاک است.

مرتبط با: مریخ بینش در عکس: ناسا ماموریت کاوشگر مریخ هسته ای

سنجاق ملاقات با برخی از موفقیت در ابتدا اما خط و خال به پایان رسید تا ظاهر از سوراخ آن. بنابراین ماموریت تیم در حال آماده سازی خود برای سعی کنید با استفاده از بازو در راه کمی متفاوت: فشار بر مول بالا, همچنین شناخته شده به عنوان “بازگشت کلاه.”

این خواهد بود که تا حدودی حساس عملیات به دلیل شکننده افسار گسترش از پشت کلاه به بینش ، این افسار نکردم با سنسور دما که طراحی شده برای اندازه گیری جریان گرما از طریق مریخ نزدیک زیرسطحی.

“این ممکن است چند تلاش می کند به عقب درپوش فشار فقط به عنوان سنجاق بود. در طول اواخر فوریه و اوایل ماه مارس بینش بازو خواهد بود مانور به طوری که این تیم می تواند آزمون چه اتفاقی می افتد به عنوان مول به طور خلاصه چکش” ناسا مقامات نوشت: در یک ماموریت به روز رسانی در جمعه (Feb. 21).

“در ضمن این تیم نیز با توجه به استفاده از حرکت شبیه چمچه زنی به حرکت بیشتر خاک به سوراخ است که شکل گرفته در اطراف خط و خال” آنها اضافه شده است. “این می تواند اضافه کردن فشار بیشتر و اصطکاک اجازه می دهد آن را در نهایت به حفاری کردن. آیا آنها به دنبال این مسیر بستگی دارد چقدر عمیق مول است که قادر به سفر پس از بازگشت به درپوش فشار.”

بینش گرما پروب رسما شناخته شده به عنوان جریان گرما و خواص فیزیکی بسته (HP3), ارائه شده توسط آلمان هوافضا مرکز. HP3 یکی از بینش را به دو بخش اصلی علم ابزار دیگر که مجموعه ای بسیار حساس seismometers که تشخیص داده حدود 450 marsquakes به تاریخ.

ماموریت اعضای تیم نیز با استفاده از سیگنال های رادیویی از کاوشگر آهنگ تلو تلو خوردن از مریخ محور چرخشی در طول زمان آن را نشان می دهد جزئیات کلیدی در مورد سیاره هسته. بینش داده خواهد شد کمک به دانشمندان در درک بهتر مریخ’ ساختار داخلیو همچنین شکل گیری و تکامل سیارات سنگی در کل ماموریت اعضای تیم گفته اند.

از $850 میلیون بینش فضاپیما فرود در نزدیکی استوا مریخ در ماه نوامبر 2018, لگد زدن به یک سطح ماموریت می رود به گذشته حداقل یک سال مریخی (که نزدیک به دو سال زمین). روز دوشنبه (Feb. 24) این بینش تیم پرده برداری ماموریت اول علم رسمی نتایج در نیم دوجین مقاله چاپ شده در مجلات طبیعت علوم و ارتباطات طبیعت.

این نتایج نشان می دهد که مریخ لرزه های فعال جهان, و بینش است که انجام و با وجود خط و خال مبارزات گفت: ماموریت اصلی محقق بروس Banerdt که بر اساس ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا ،

“من فکر می کنم ما به خوبی در راه ما را به گرفتن اکثر اگر نه همه از این اهداف است که ما برای خودمان تعیین 10 سال پیش زمانی که ما شروع به این ماموریت” Banerdt به خبرنگاران گفت: در طول تلفنی هفته گذشته است.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im