ناسا تا به حال شکار یک تمساح کردن SpaceX گفتوگو

ستاره Gator

کروناویروس در فضا ؟ وحشتناک. Gator در فضا ؟ احتمالا بدتر است.

مقامات تا به حال به تعقیب شش پا تمساح دور از تاریخی راه اندازی مجتمع 39A ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا روز چهارشنبه — همان روز SpaceX برنامه ریزی شده بود به تاریخچه راه اندازی شده توسط دو فضانورد ناسا به فضا است.

راه اندازی بعد از آن تا به حال پاک شود. اما در حالی که آماده سازی برای راه اندازی شد و هنوز هم در حال پیشرفت تمساح waltzed و پارک شده خود را در نزدیکی سکوی پرتاب.

Gator گورو

ناسا به نام “gator گورو” فرانک Robb, همان مردی که قبلا گرفتار اینترنت-معروف تمساح به نام “شانس اهمیت” در شیکاگو در ماه ژوئیه گذشته.

“وجود دارد gators که در نهایت در احمقانه ترین مکان” راب گفت WGN9 اخبار. “آنها هنوز هم حوضچه بر روی پد است که استفاده از آنها برای خنک کردن پد خاموش… کسانی هستند, طبیعی, استخر که در منطقه امن که gators در نهایت در همه زمان ها است.”

برای قدم زدن

“او تا به حال راه می رفت در دروازه بود و فقط به گرفتن یک قدم زدن” راب اضافه شده است. “من قرار داده و یک طناب به او افتاد و او در لود کامیون بسیار آسان است.”

SpaceX راه اندازی تا به حال به پاک شود با توجه به کمتر-از-شرایط آب و هوایی مطلوب. اما این شرکت سعی خواهد کرد تا دوباره در بعد از ظهر شنبه — با یا بدون gator حذف.

ادامه مطلب: Gator گورو فرانک Robb شکار تمساح در سکوی پرتاب راه را برای پرتاب [WGN9]

بیشتر در مورد راه اندازی: کنترل ماموریت است که به لحاظ اجتماعی فاصله طی امروز SpaceX راه اندازی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>