ناسا بودجه پیشنهاد برای ساخت یک تلسکوپ در سمت دور ماه

ناسا بودجه در مراحل اولیه پیشنهاد برای ساخت یک مشهد تلسکوپ در داخل دهانه در سمت دور ماه به گفته معاون.

این “تاریک” است که از ماه است که به طور دائم قرار به دور از زمین و مانند آن ارائه می دهد نادر مشاهده تاریک کیهان بدون مانع با تداخل رادیویی از انسان و ما با سیاره ما را ضخیم جو است.

فوق العاده طولانی طول موج رادیو تلسکوپ خواهد بود به نام “قمری دهانه رادیو تلسکوپ” و را “فوق العاده” مزایا در مقایسه با تلسکوپ در سیاره ما ایده بنیانگذار Saptarshi Bandyopadhyay یک کارشناس رباتیک ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت نوشت: در یک پیشنهاد.

مرتبط: 10 مکان های جالب در منظومه شمسی ما می خواهم به بازدید

ناسا نوآورانه مفاهیم پیشرفته برنامه اعطای $125,000 برای فاز 1 مطالعه به درک امکان چنین تلسکوپ Bandyopadhyay گفت: معاون.

تلسکوپ طراحی شده به عنوان سیم مش — خواهد بود مستقر به 2 به 3 مایل گسترده (3 تا 5 کیلومتر) دهانه در ماه به مراتب از سمت. این 0.62-مایل-قطر (1 متر) سیم-مش تلسکوپ خواهد بود کشیده در سراسر دهانه توسط ناسا DuAxel Rovers و یا بالا رفتن از دیوار روبات با توجه به پیشنهاد خلاصه.

اگر ساخته شده “قمری دهانه رادیو تلسکوپ” خواهد بود که بزرگترین و پر دیافراگم رادیو تلسکوپ در منظومه شمسی Bandyopadhyay نوشت. پر-دیافراگم رادیو تلسکوپ یک تلسکوپ است که با استفاده از یک ظرف برای جمع آوری اطلاعات به جای بسیاری از غذاهای با توجه به معاون.

زیرا این تلسکوپ می تواند در سمت دور ماه را جلوگیری از تداخل رادیویی از زمین به ماهواره ها و حتی خورشید رادیو-سر و صدا در طول قمری شب. آن را نیز اجازه دهید ما زل زل نگاه کردن به جهان هستی بدون حجاب از جو زمین.

جو نشان دهنده فرکانس پایین و طول موج نور بیشتر از 32.8 فوت (10 متر) اساسا مسدود کردن آنها را از رسیدن به تلسکوپ زمینی. تلسکوپ “را فعال فوق العاده اکتشافات علمی در زمینه کیهان شناسی با رعایت ماده اولیه جهان در 10– 50 متر طول موج باند…که تاکنون کشف شده توسط انسان تا تاریخ” Bandyopadhyay نوشت.

یادداشت سردبیر: این داستان به روز شد در تاریخ 14 آوریل در 1:50 pm برای روشن شدن بیانیه ای در مورد رادیو و تلویزیون-صدا از خورشید است.

The telescope would be deployed in a lunar crater on the far-side.

تلسکوپ خواهد بود مستقر در دهانه قمری در دور طرف. (اعتبار تصویر: Saptarshi Bandyopadhyay)

در اصل منتشر شده در Live علم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>