ناسا بودجه غول رادیو تلسکوپ مفهوم در Far Side of Moon

ناسا بودجه تحقیق و پژوهش برای یک غول رادیو تلسکوپ در یک دهانه در سمت دور ماه است.

ناسا نوآورانه مفاهیم پیشرفته (نیاک) برنامه یک انکوباتور اساسا مربوط به اینده و آخرتی مفاهیم اهدا فاز 1 گرانت برای آنچه که آژانس خواستار قمری دهانه رادیو تلسکوپ (LCRT) — ایده هیجان انگیز است که می تواند یک نقطه عطف در جستجوی هوش فرازمینی به عنوان سیمی‘s فضا و انرژی خبرنگار دانیل Oberhaus با اشاره به در توییتر.

با توجه به توضیحات توسط تحقیقات منجر Saptarshi Bandyopadhyay رباتیک, فناوری ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در کالیفرنیا ایده این است به تصرف خود در “مزایای فوق العاده ای نسبت به زمین است و زمین در حال چرخش تلسکوپ” در سمت دور از ماه که در آن محققان می تواند مشاهده جهان بسیار بیشتر از طول موج به طور معمول منعکس شده توسط جو زمین.

این بیشتر-از-10-متر طول موج های بلند با این حال باید جستوجو کرد توسط انسان و “می تواند فعال, فوق العاده اکتشافات علمی در زمینه کیهان شناسی” با توجه به Bandyopadhyay.

این ماه نیز “به عنوان یک فیزیکی سپر که جدا قمری سطح از تلسکوپ رادیویی تداخل/صداهای از زمین-بر اساس منابع… در طول قمری شب.” و هنگامی که زمین می ایستد بین خورشید و ماه, این منطقه رو به سمت دور ماه را به عنوان یک نوع از کم سر و صدا, رادیو, انتشار سایه.

این moonshot پیشنهاد — آن را دریافت ؟ — شامل برنامه ای برای سیم-مش یک کیلومتر در قطر خواهد بود که اعزام با بالا رفتن از دیوار روبات در داخل زیادی قمری دهانه. به عبارت دیگر این طرح این است که برای بازیگران یک تار عنکبوت مانند مش بیش از یک موجود دهانه در سمت دور ماه آن را تبدیل به یک رادیو تلسکوپ عظیم.

“این قمری دهانه رادیو تلسکوپ (LCRT) با 1 کیلومتر قطر خواهد بود که بزرگترین و پر دیافراگم رادیو تلسکوپ در منظومه شمسی!” خوانده شده توضیحات.

این ایده شده است در اطراف برای چند سال با محققان استدلال می تواند به اثبات می شود بسیار مهم علمی در تلاش است.

خبر می آید نیز می آید پس از چین با موفقیت مستقر رادیو تلسکوپ متصل به ارتباطات رله ماهواره ای که در حال حاضر در عملیات در سمت دور ماه است. رادیو فرکانس آن حساس هستند اما به مراتب کوتاه تر است.

ادامه مطلب: دیپلماسی 2020 فاز من فاز دوم و فاز سوم انتخاب [ناسا]

بیشتر در SETI: SETI دانشمند: هیچ کس بیگانه شکار به طور جدی

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>